PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543456}
7,6 1 232
oceny
7,6 10 1 1232
Dexter: Early Cuts
powrót do forum serialu Dexter: Early Cuts

Sporo oczekiwałem po tej serii. Miała ukazywać doskonalenie technik i rozwój Dextera. Ewolucję której zwieńczeniem jest perfekcyjny morderca z sezonu pierwszego. Liczyłem na nauki Harry'ego i błędy młodego Dextera. Zamiast tego mamy trzy mało znaczące morderstwa o których to co ważne zostało już opowiedziane w migawkach w odcinku 6 sezonu 1. Jeszcze motyw z pierwszym trofeum miał jakiś sens(choć we mnie pozostawił spory niedosyt)ale motyw z nieudaną próbą spalenia zwłok w zaułku(dlaczego niby tamtem wybuch nie zwrócił niczyjej uwagi?) prowadzącą do zakupu łodzi(według serialu odziedziczonej po ojcu) w celu cichszego i prostszego usuwania zwłok(Dexter ma wysokie IQ powinien wpaść na to wcześniej) to już zdecydowane przegięcie. Trzeci odcinek wygląda jak zrobiony we flash'u a sama chistoria nijak nie wpływa na bohatera. Ogólnie słabo.

wlooczykij666

Z tego otóż powodu, aby się nie rozczarować i nie zmącić swojego uwielbienia do Dextera, nie mam zamiaru tego oglądać ;]

whaatsernamee

To jest tylko dodatkowa animacja, więc nie powinna mieć wpływu na Twoją ocenę na temat serialu.
btw wlooczykij666 czasami przeczytaj to co masz zamiar napisać, bo "chistoria" naprawdę źle wygląda. Myślę (mam nadzieję) że to wynika ze zbyt szybkiego pisania (co się każdemu zdarza)

wlooczykij666

Ludzie podstawówki nie skończyliście CHISTORIA ????????

nozyk8284

oj tam czepiasz się...zwykła "literówka" :P)

ocenił(a) serial na 7
wlooczykij666

Zgadzam się z twoją opinią, serial nie wnosi nic aż tak ważnego do fabuły (poza trofeum) by trzeba było zapoznać się z tym dodatkiem. Jednak pewnie każdy szanujący się fan Dexa i tak będzie ciekaw. Co do morderstwa na Gene Marshallu to dziwnie to wyglądało, już samo to że nie zginął po pierwszym cięciu, co może być zastanawiające, ale można to wytłumaczyć brakiem doświadczenia, w końcu to młode lata Dextera. A także to że nasz główny bohater rozczłonkował zwłoki zwykłym scyzorykiem, jestem ciekaw ile czasu mu to zajęło... Co do łodzi to chyba autor nie znał się aż tak na fabule serialu bo chyba o tym zapomniał. Niektóre ilustracje w pierwszym sezonie wyglądają naprawdę koszmarnie, kreska jak u dziecka...Na szczęście w Dark echo sytuacja bardzo się poprawia, szczególnie pierwszy odcinek, wygląda na naprawdę dopracowany, pod tym względem. Co do ścieżki dźwiękowej, to mamy wszystko to samo co w podstawce, jeśli mnie "uszy nie mylą" więc też szału nie ma.

ocenił(a) serial na 7
wlooczykij666

Może z tą łodzią to Dexter skłamał wszystkim. Sprostujcie mnie, jeżeli jestem w błędzie. Jeśli tak, to znaczy, że po prostu twórcy tej animacji luźno potraktowali ten fakt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones