PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 193 706
ocen
8,2 10 1 193706
7,3 16
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Mówcie co chcecie, ale ja uważam ją za najlepszą i najbardziej barwną postacią z całego serialu. Przyćmiła ona samego głównego bohatera, a przekleństwa w jej ustach brzmią jak najpiękniejsze kompozycje Beethovena, czy Mozarta. :) Jennifer Carpenter to piękna i pełna charyzmy aktorka, która spisała się na medal! <3

ocenił(a) serial na 10
kornmanson112

Lubiłem ją w serialu ale przyćmiła samego Dextera serio ? A co ona ma w sobie takiego wyjątkowego ? :D

ocenił(a) serial na 10
kornmanson112

No bez przesady, Michael C. Hall zagrał w tym serialu bezbłędnie. Postać Dextera wzbudza w nas na raz multum emocji - tak świetnej kreacji postaci jeszcze nie spotkałem w żadnym serialu ;)

kornmanson112

Wy tak na serio? Już pomijam fakt, że wygląda jak truposz i paszczur, na dodatek rucha się z każdym. Najbardziej irytująca postać w serialu.. Bez odbioru

ocenił(a) serial na 8
kornmanson112

Debra to istne przeciwieństwo Dextera, bardzo fajna postać zagrana równie fajnie :) Szkoda mi, jak potraktowano Debrę, przez cały serial była workiem treningowym dla scenarzystów, ale kilka ciosów było zadanych ewidentnie poniżej pasa (z podkową w rękawicy):
- zastrzelenie LaGuerty - w tamtej scenie było to nieuzasadnione, Dexter się poddał i Debra nie musiała zabijać LaGuerty, jej charakter (uczciwość) nie wskazywał, żeby mogła to zrobić (no chyba że była na mocnych prochach); może gdyby LaGuerta ocknęła się na tyle, że sama próbuje zabić Dextera (albo wyciąga coś z kieszeni, jakiś dowód czy telefon), to odruchowo ten strzał miałby rację bytu; a tak Debra zachowała się nienaturalnie i wszystkie jej kolejne kłopoty wynikały z tej sceny (no, jeszcze wcześniejszego dowiedzenia się o hobby brata);
- to, że była zakochana w Dexterze - no kiepski wątek, ale przyjąłem go z przymrużeniem oka, w końcu aktorzy grający Dextera i Debrę (Michael C. Hall i Jennifer Carpenter) byli wcześniej w prawdziwym życiu małżeństwem;
- zamiana w roślinkę i zabicie (eutanazja) z rąk Dextera - tutaj potraktowano tę postać jak szmatę, wiele się wycierpiała przez Dextera i na koniec jeszcze to... fatalne zakończenie, jeśli twórcy chcieli wywołać emocje u widzów, to w moim przypadku im się udało - wielkie wkur...zenie i niedowierzanie, że mogli zrobić coś takiego.

ocenił(a) serial na 7
kornmanson112

Składa się jak colsztok (metr stolarski)

ocenił(a) serial na 1
kornmanson112

Szpetna, gra jak decha, co róż puszcza się z innym, strasznie irytuje na ekranie. Najgorsza postać tego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones