PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 194 969
ocen
8,2 10 1 194969
7,2 17
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Witam.
Myślę, że potrzebny jest temat zbiorczy na wszelkiego rodzaju dywagacje o przyszłości :)

Wydaje mi się, że Dexter jest kompletnie zagubiony, nie radzi sobie. Chce być ojcem dla Harrisona, lepszym ojcem i sam nie radzi sobie z tym pragnieniem. Skutkiem tego jest telefon na 911 w końcówce 6x10.
Kompletnie nie widzę jak to ma się wszystko potoczyć. Nie chciałabym opcji z wielką katastrofą śmiercią kogokolwiek, ale w zamian tego nie widzę innego punktu zaczepienia.

Nie oszukujmy się Travis nie ma charyzmy Trójkowego, jest kompletnie szalony, ale zdaje się, że to właśnie Travis "pokona" Dextera. Happy End wydaje mi się tanim pomysłem.

Nie rozumiem też sugestii twórców na temat Deb i Dexa. Nie sądzę, żeby uraczyli nas "kazirodztwem", ale to wszystko jakieś takie nieczytelne.

ocenił(a) serial na 9
jocisko

Przyszła mi do głowy ciekawa hipoteza odnośnie kolejnych częsci:

W ostatnim - dziesiątym - LaGuerta pojawia się przy śledztwie w sprawie DDK (niby do pomocy a faktycznie po to, by znaleźć haka na Debrę, która rozgrzebuje sprawę tej prostytutki). Debra odkrywszy, że Matthews jest umoczony idzie z tym do LaGuerty, a jakiś czas potem ta - pewnie nawet przypadkiem - demaskuje Dextera (choćby przez ten jego wspominany już telefon na policję). Broniąc Matthewsa (lub co bardziej prawdopodobne - próbując coś ugrać dla siebie), wyjawia Debrze prawdę o jej bracie. Dzięki temu przez cały kolejny sezon będziemy mieli rozterki moralne Debry: powiedzieć (lub nie) Dexowi, że wie, albo go wydać i działać zgodnie z prawem - przy okazji umaczając Matthewsa i LaGuertę, którzy próbowali tuszować sprawę (może nawet morderstwa - tego na 100% nie wiemy).

Tak czy siak, fabuła komplikuje się coraz bardziej i widać jak na dłoni, że Dex jest coraz bliżej dekonspiracji:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones