PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 195 077
ocen
8,2 10 1 195077
7,2 17
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Gwiazdor w 4 serii Dextera

ocenił(a) serial na 9

John Lithgow dołączy do obsady nowej serii serialu "Dexter".
John Lithgow
Jak donosi "Hollywood Reporter", gwiazdor pojawi się we wszystkich 12 odcinkach czwartego sezonu w roli następnego seryjnego zabójcy o przydomku "Trinity Killer", którego zbrodnie fascynują tytułowego Dextera (Michael C. Hall).

Nowy sezon popularnego serialu zadebiutuje na antenie telewizji Showtime 27 września.

Będzie się działo z takim aktorem grającym przeciwnika Dextera - Michael C Hall może wyjść dość blado chociaż bardzo go lubię.

Max

"którego zbrodnie fascynują tytułowego Dextera"

Ale to już było? Mam nadzieję, że się nie będą powtarzać, tak jak w trzecim sezonie, w którym oryginalnych pomysłów było ZERO.

ocenił(a) serial na 10
Max

[SPOILER] . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Mam nadzieję, że w związku z nową postacią choć na trochę pojawi się znowu Keith Carradine. Pamiętacie gdy w 12 odcinku 2 serii nagle Lundy został wezwany do nowego śledztwa? Wezwano go właśnie do sprawy "Trinity Killer".

Trisste_

Słyszałam, że Lundy ma wrócić do sprawy Trinity Killera :) Może być ciekawie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones