PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 193 687
ocen
8,2 10 1 193687
7,3 16
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

On wraca !!!!

ocenił(a) serial na 10

Showtime potwierdza nowy sezon !!!

ocenił(a) serial na 5
Marcin5800

Jakaś kontynuacja czy co? ogólnie serial był bardzo wyśmienity sezon 1,2 oraz 4 (3 był jakoś strasznie nudny dla mnie) po 4 straszna lipa, szczególnie koniec xD

ocenił(a) serial na 10
Marcin5800

To najlepsza wiadomość w tym roku. Teraz tylko dożyć do tego 2022....

ocenił(a) serial na 10
nillvo

Kurde, właśnie byłem ciekaw jak długo będzie trzeba czekać. No nic, trzeba dożyć dokładnie, no i teleportu też nie zrobimy. Nic, tylko czekać, oby petarda wyszła a nie jakiś gniot.

nillvo

Spoko, nowy sezon już tego listopada. Nie musisz "dożywać" 2022, choć nie zniechęcam. :P

ocenił(a) serial na 10
Marcin5800

Nie jestem w stanie wyobrazić sobie, o czym opowiadałby kolejny sezon. Oby nie okazał się niewypałem.

LukaszJarosz25

historia bedzie o tym co stało sie dalej z dexterem kilka lat pozniej czyli obecnie

ocenił(a) serial na 10
rubczynski_k

Wiem. W mojej wypowiedzi chodziło mi o to, że nie potrafię wymyślić sobie, co jeszcze można dołożyć nowego do "Dextera", żeby nie odgrzewać kotleta, bo kiedyś był dobry.

ocenił(a) serial na 10
LukaszJarosz25

Pewnie Dexter w nowym mieście z nową pracą i łodzią i nowymi nożami xD

TyrionLanister

Nowa praca nie może mieć związku z kryminalistyką, bo zostanie rozpoznany. Obstawiam przedstawiciela handlowego. Może jeździć po kraju bez wzbudzania podejrzeń, mieć w samochodzie wiele paczek (a może nawet pomieszczenie do ćwiartowania ofiar), a wścibstwo przy kontaktach z ludźmi nie będzie podejrzane. Jestem przekonany, że pozostanie seryjnym zabójcą, bo to jego natura, ale też i specyfika serialu. No chyba, że twórcy dokonają skrajnego zwrotu i zostanie zabójcą na zlecenie (może nawet dla rządu).

ocenił(a) serial na 10
bazant57

Zobaczymy co tam nawymyślali ale czytałem ostatnio gdzieś newsa że aktorka która grała Debre pojawiła sie na planie ale pewnie zagra jakąś retrospekcje bo raczej jej nie wskrzeszą

TyrionLanister

Kiedyś pojawiła się retrospekcja z Valerie Castillo, jedną z ofiar Dextera.

ocenił(a) serial na 8
TyrionLanister

Mnie bardziej dziwi, że nie wróci Remar jako Harry.

ocenił(a) serial na 10
Marcin5800

Pojawiły się jakieś nowe informacje dotyczące daty premiery?

ocenił(a) serial na 10
LukaszJarosz25

Zaglądaj na na ekranie pl

LukaszJarosz25

https://twitter.com/i/status/1385262117645783041



Późna Jesień 2021

ocenił(a) serial na 10
egoiszt

W sam raz, bo latem planuję sobie zaserwować powtórkę.

ocenił(a) serial na 10
LukaszJarosz25

https://twitter.com/SHO_Dexter/status/1397711650203922434?s=20

ocenił(a) serial na 10
Marcin5800

Dexter - John Lithgow powraca. Kultowy Trinity Killer w nowym sezonie!

ocenił(a) serial na 8
LukaszJarosz25

gdzie można obejrzeć wszystkie sezony?przekopałam już chyba cały internet...

ocenił(a) serial na 10
oldzi11

Niestety legalnie ciężko gdziekolwiek. HBO i Netflix wycofali z oferty, nie widziałem też na innych serwisach. Zostaje piracenie.

ocenił(a) serial na 10
LukaszJarosz25







The actor we're actually talking about is...


C.S. Lee! Looks like Vince Masuka is back!


Showtime


C.S Lee and the crew are actually on the other side of the building and there's no fake snow on the ground. Here's his post on Instagram:




Welcome back, Vince Masuka!




 

Marcin5800

Mieszane uczucia. Pierwsze sezony oglądało się super, ale ostatnie 3 (a szczególnie ostatnie 2) to był po prostu koszmar. Nawet jeśli nowy sezon będzie ok, to twórcy nie zmienią koszmaru ostatnich rozwiązań fabularnych, bezsensownego zabicia prawie wszystkich bohaterów, irracjonalnego zachowania samego Dextera i ogólnej padaki. Dziwnie się ogląda Dextera w innej scenerii niz Miami. Mam nadzieję że będą jakieś sensowne nawiązania do przeszłości i twórcy nie pójdą po najmniejszej linii oporu czyli: nowy seryjny morderca-powrot starych demonów

ocenił(a) serial na 10
Marcin5800

Trailer wygląda kozacko! Czuć już klimat pierwszych sezonów. Dexter obłędny, narracja mega. Fabuła też widzę intrygująca się zapowiada. To może być najlepszy z sezonów. Jaram się jak Sid Mleczykiem.

nillvo

3 dni i będzie kocioł

ocenił(a) serial na 7
Iamarcane

Gdzie w Polsce będzie można zobaczyć?

ocenił(a) serial na 10
lipaz

Ch o m i k u j

ocenił(a) serial na 7
Marcin5800

A nie będzie nigdzie na żadnej platformie?

ocenił(a) serial na 9
Marcin5800

poki co nowy sezon zapowiada sie swietnie

ocenił(a) serial na 10
conti01

Zgadzam się, TRZYMA POZIOM! czyli dalej jest genialny, zapraszam do dyskusji > https://www.filmweb.pl/serial/Dexter%3A+New+Blood-2021-10004514

ocenił(a) serial na 10
conti01

Zgadzam się, jestem już na 7 odcinku i nie mogę doczekać się następnego, idę oglądać! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones