PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 195 077
ocen
8,2 10 1 195077
7,2 17
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Dość mocno się obawiałem powrotu Dextera. Pierwsze sezony były genialne. Każdy odcinek coraz bardziej wciągał, a wspaniały seryjny morderca coraz bardziej fascynował. Niestety od 6 sezonu jakość serialu zaczęła dość mocno spadać aż doszło do 8 sezonu, który na tyle słabo wyszedł, że się cieszyłem, że to koniec. Po latach usłyszałem o kontynuacji i przyznam, że po mimo wielkiego zawodu 8 sezonem nie mogłem się doczekać 9. Jestem już po dwóch odcinkach i nie mogę wyjść z podziwu jakie to jest dobre. Wiadomo nie można oceniać całości po zaledwie jej małej części ale muszę przyznać, Dexter jest na dobrej drodze by dostać należne mu zakończenie. Oby tak dalej!

ocenił(a) serial na 8
lewap2015

Dobry temat,piszcie dalej jak sie rozwija ale bez SPOILEROW.

ocenił(a) serial na 8
lewap2015

Jestem na trzecim odcinku i jak na razie spoko, ale szału nie ma, mam nadzieję, że się rozkręci. UWAGA SPOJLERY Brakuje mi wyrazistych postaci drugoplanowych jak np. Masuka czy Angel no i o wiele bardziej wolałam Harry'ego jako "wizje" Dextera niż Deb, która jest po prostu mega irytująca
Na plus zmiana scenerii i pojawienie się Harrisona, co może się ciekawie rozwinąć w kolejnych odcinkach
Na minus wszystkie postacie drugoplanowe są mdłe, na scenie w której Dexter wyobraża sobie, że głaszcze jelenia miałam ciarki żenady, bardzo jednowymiarowe postacie "złe"

lewap2015

Dziewiąty sezon Dextera ma swoją oddzielną stronę, więc chyba lepiej jednak tam pisać, by tu komuś niechcący nie zaspoilować: https://www.filmweb.pl/serial/Dexter%3A+New+Blood-2021-10004514 Tym bardziej, że póki co oficjalnie serialu w Polsce jeszcze nie ma ;)

ocenił(a) serial na 8
lew890

Bez sensu.

aronn

Przeważnie sezony po latach mają swoje odrębne strony, tak było z Twin Peaks, Z archiwum X czy Prison Break. Moim zdaniem dzięki temu jest przejrzyściej

lew890

Słuszna uwaga. Na początku nie zwróciłem na to uwagi.
Jestem już na 4 odcinku i muszę przyznać, że się całkiem ciekawie rozkręca. Dalej uważam, że to może być godne zakończenie Dextera

ocenił(a) serial na 8
lewap2015

A jest mrocznie?

ocenił(a) serial na 7
aronn

Mrocznie to nigdy nie było i nie jest. Jak chcesz mrok to zgaś światło ;-)

aronn

Zależy co się wcześniej oglądało. Jak oglądałem Flasha to później i Punisher wydawał mi się mroczny. Po The Walking Dead, nawet Dark nie był mroczny.
Na pewno ma swój klimat z pierwszych sezonów ale w odświeżonej wersji.

ocenił(a) serial na 8
lewap2015

I na to liczzylem,a fabuła daje rade?

lewap2015

gdzie oglądacie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones