Dexter
powrót do forum 1 sezonu

Sezon 1 - pytanie

ocenił(a) serial na 10

Oglądnąłem właśnie 1-szy sezon. Serial oczywiście genialny i oglądnę wszystkie sezony. Lecz mam 1 pytanie odnośnie 1-go sezony, a mianowicie chodzi o końcówkę, co do ma znaczyć? ludzie biją mu brawo? Nie wierzę w to, rozkminiałem czy to czasem nie jego jakiś sen czy coś takiego, wytłumaczy mi ktoś?

Odnośnie fabuł 1-go sezonu to jeżeli dobrze rozumiem, to brat ( o którym nie widział ) wkradł mu się do domu, obczaił to i wo, po czym robił morderstwa które na końcu doprowadził do ich rodzinnego domu i w którym, dowiedział się, ŻE MA BRATA. GENIALNA fabuła jak dla mnie - o ile kumam o co chodzi:)

ocenił(a) serial na 9
MyslPozytywnie

To nie jest żaden sen tylko po prostu główny bohater wyobraził sobie tą scenę. Serio tak trudno było to skumać?

ocenił(a) serial na 10
MyslPozytywnie

Ta Twoja fabuła to w mega uproszczeniu, ale tak, o to chodziło, że winnym był brat, o którym Dex nie wiedział i który bardzo chciał go "odzyskać".

Może następny sezon obejrzyj po polsku :)

ocenił(a) serial na 10
latte

Sen podałem jako przykład, ale jasne było dla mnie, że on to sobie wyobraził:)
Szkoda, że nie odzyskał brata a wręcz go zabił.
Dziś zaczynam 2-gi sezon!

Dzięki za odp!

MyslPozytywnie

Ja to odebrałam jako przyjęcie-niespodzianka zorganizowane przez Debrę i kolegów z wydziału. Także ani sen, ani wyobrażenie. W końcu po pierwszym sezonie jest postacią bardzo pozytywną. Uratował swoją siostrę z rąk seryjnego mordercy, a nikt poza nim nie wie, że to był jego brat. Poza tym ten seryjny morderca jest już unieszkodliwiony, więc ludzie mają się z czego cieszyć.

ocenił(a) serial na 7
Cairns

Nie, to wyobrażenie.

MyslPozytywnie

Skoro było jasne to po co pytasz?

ocenił(a) serial na 7
MyslPozytywnie

Fajnie masz , chętnie bym znowu po raz pierwszy obejrzał ten serial.

MyslPozytywnie

Zgadza się to było jego wyobrażenie.
Dodam jeszcze ,że 2 sezon jest moim skromnym zdaniem najlepszy , nawet lepszy od 1. Więc na pewno się nie zawiedziesz.


... Suprise Motherfu$ker ! :) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones