Chłop tłumaczy się, że zabija ludzi, bo system nie działa XD
Chłop, który się przyczyniał do tego, żeby mordercy nie ponosili winy prawnej, bardzo często ukrywając dowody na ich wine i pomagając im się wywinąć, żeby móc sobie ich zabić.
Dexter tłumaczy swoje uzależnienie tym, że musi to robić, bo system nie działa......
Jestem zniesmaczony, zaniepokojony i nie podoba mi się to co scenarzyści, reżyser i cała banda z
Showtime robią z Dexterem.. To jest jakaś masakra. Całkowicie zmieniają koncepcje serialu.
Zaraz Dexter będzie zabijał kogo chce i kiedy chce, kodeks przestanie istnieć, co to miało być z tym
morderstwem ojca Hanny?...
Jak myślicie, jak dalej potoczą się losy naszego ulubionego seryjnego mordercy? Aż sam jestem ciekaw jak producenci rozwiążą ten problem. Wydaje mi się, że jednym z rozwiązań jest przyłączenie się siostrzyczki do Dexa i rozpoczęcie nowej skrzyneczki z szybkami (tak jak bylo w przypadku z tym dużym latynosem - w tym...