PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721123}

Dig

6,8 704
oceny
6,8 10 1 704
Dig
powrót do forum serialu Dig

odc. 1

ocenił(a) serial na 7

Jestem po pierwszym odcinku , który mnie bardzo zainteresował. Zaczynając odcinek nie wiedziałam o czym ten serial będzie, ale lubię takie tematy. Mam nadzieję, że następne odcinki będą równie interesujące.

Askol

Ja jestem raczej zawiedziony tym odcinkiem liczyłem na coś żywszego i z lepszą fabułą, jasne to dopiero pierwszy odcinek więc może się rozkręci ale to właśnie tym odcinkiem powinni zachęcić do dalszego oglądania a ja nie czuję się zachęcony. Obejrzę kolejne odcinki bo też lubię takie klimaty i ma być tylko jedna 10-odcinkowa seria, oby dalej było lepiej.

Askol

A o czym jest ten serial? W każdym razie, plakat wygląda zachęcająco ;)

Dadelog

Serial skupia się na Peterze Connellym, agencie FBI służący na terenie Jerozolimy, który prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa kobiety, archeologa. Przez przypadek trafia na starożytną teorie konspiracyjną, która możne zmienić obecny porządek na świecie.

DRSRng

Dzięki za info ;) Z opisu zapowiada się ciekawie, więc chyba się skuszę i dam szansę temu serialowi :)

ocenił(a) serial na 7
Dadelog

Powinno być ciekawie bo to seria limitowana, więc nie będą rozwlekać tematu na kilka sezonów.

Askol

Mam taką nadzieję, bo obecnie emitowanych jest tyle innych, ciekawych seriali, że szkoda byłoby mi marnować czas na jakąś kiepską produkcję :)

ocenił(a) serial na 7
Dadelog

Ja mam inne wrażenie, bo z kilku seriali zrezygnowałam i czekam na jakieś nowości. Po prostu za dużo tego oglądam haha:)

Askol

Ja aktualnie oglądam Wikingów, House of Cards, 12 Małp, Person of Interest, The Walking Dead oraz Penny Dreadful :D Tak więc, ja też trochę za dużo ostatnio oglądam tych seriali i przez to nie mam nawet czasu, żeby obejrzeć jakiś film ;) Ale tak bardzo mnie wciągnęły wyżej wymienione produkcje, że trudno byłoby mi z czegoś zrezygnować ;D Dobrze chociaż, że już prawie skończyłem oglądać Penny Dreadful, więc akurat zwolni mi się miejsce na Dig ;)

ocenił(a) serial na 7
Dadelog

Ja oglądam Wikingów, 12 małp, Person of Interest (ale oglądam z małym zainteresowaniem), the Walkind Dead, Penny Dreadful, broadchurch (właśnie zakończony sezon), Jane the Virgin, Fortitude, Eye Candy, Agenci Tarczy i Agentkę Carter, Gotham, Arrow, The Flash, Forever, Castle, outlander, The 100, The Americans, Bates Motel (zaraz nowy sezon). I tak naprawdę jest tego dużo jeszcze ale obecnie nie są emitowane jak Pod kopułą , The Fall, Sherlock , Homeland itd.

Askol

Spora lista ;) Spośród seriali, które ja oglądam, wymieniłem tylko te emitowane obecnie( z wyjątkiem Penny Dreadful) :) Gdybym miał wymienić wszystkie tytuły, które oglądam, to moja lista byłaby pewnie co najmniej tak długa jak twoja ;D

ocenił(a) serial na 7
Dadelog

Na pewno masz rację z tymi listami. Ja dorzuciłabym jeszcze sporą listę seriali brytyjskich.

Dadelog

POPISUJECIE SIĘ JAK PIERWSZOKLASIŚCI KTO WIĘCEJ REKSIÓW OGLĄDNAŁ!!

użytkownik usunięty
stan_lego

A mnie ulżyło, że nie tylko ja oglądam dużo za dużo :)

ocenił(a) serial na 7

A co nie można :)

Cieszcie się, że jeszcze Was wciągają kolejne seriale. Po upokarzających widza końcówkach Dextera czy TrueBlood strach było wciągać się w cokolwiek nowego. Do tego, co przebije Breaking Bad? Dopiero zbyt późno odkryci Wikingowie i PeakyBlinders przywrócili mój zapał do serialoholizmu.

ocenił(a) serial na 8
drBat

mów za siebie mi się Dexter podobał do końca.

Askol

nie jesteś jedyna, też oglądam tego chyba ciut za dużo ;)

ocenił(a) serial na 7
Askol

no mi tez sie spodobal pierwszy odcinek oby dalej bylo tez lepiej i mocniej z napieciem..

ocenił(a) serial na 7
Mar_28

Było fajnie, ale z biegiem czasu scenarzyści tak mnożą nieostrożne zachowania głównych postaci, że irytacja przeważa nad zaciekawieniem. Dziewiąty odcinek mnie rozczarował.

ocenił(a) serial na 7
kkaska2

oj to i tak koncówka juz prawie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones