PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 095
ocen
8,0 10 1 36095
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

3 sezon

ocenił(a) serial na 7

dramat, ciągnie się niemiłosiernie, beznadziejne dialogi.

O ile drugi sezon to było mistrzostwo, to 3 sezon - kiedy zabrakło pomysłu oryginalnego serialu -
okaleczony przez scenarzystów.

Unibet_78

Witam, moim zdaniem 3 sezon jest dużo lepszy niż 2 pierwsze sezony.Może jest inny od pierwowzoru a ale naprawę daje rade

ocenił(a) serial na 8
Unibet_78

Mnie ciągnął się bardziej 2 sezon. Miejscami był po prostu nudny. A ten jak na razie jest dobry. Na tyle dobry, że z niecierpliwością czekam na każdy kolejny odcinek.

ocenił(a) serial na 10
Unibet_78

Ja mam podobne zdanie co hali i myszor. Sprawa Rosie larsen powinna zostac rozwiazana przez 16-17 odcinków, a nie przez 26. Tak naprawdę 2 sezon kręcił się tylko wokół rezerwatu Indian, kasyna i niestabilnosci emocjonalnej Linden. Pamiętam,że miałam wrażenie,że przez 4 odcinki nic nie szło do przodu. Sezon 3 to wg mnie majstersztyk pod względem wątków, każdy odcinek przynosi coraz więcej pytań i podobnie jak myszor odliczam dni do kolejnego odcinka. Mogli sobie podarować przeciąganie wątku z księdzem, bo to się dłużyło,ale poza tym serial jest pierwsza klasa:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones