PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 153
oceny
8,0 10 1 36153
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

Może nie uważałem zbyt uważnie...ale kto w końcu zabil Trishę Seward?

ocenił(a) serial na 7
przemek_was

no skinner

ocenił(a) serial na 8
misiaczekmr

To dlaczego Adrian powiedział Pani detektyw ze to był jego ojciec? I czemu Seward to potwierdził na 2 h przed stryczkiem?

ocenił(a) serial na 8
przemek_was

Bo ojciec tam był tylko przyszedł już po zdarzeniu.

ocenił(a) serial na 9
przemek_was

Tez nie do konca to rozumiem. Bylem przekonany, ze Seward kogos kryje a po finale to juz nie za bardzo rozumiem jego zachowanie.

ocenił(a) serial na 10
snail_1981

Seward był kryminalistą,siedział już w więzieniu, jego ojciec siedział, doskonale wiedział, ze nie wyjdzie już z cali śmierci, ojciec wbijał mu do głowy, że ma być twardy (rozmowa Sewarda z synem) wiec Seward nie chcial wspolpracowac z policją, zlamal sie przed sama egzekucją - w koncu tez odczuwal strach i inne emocje jak normalni ludzie, Linden dala mu cien nadziei a on sie jej zlapal,ale kiedy zobaczyl ze nic z tego nie bedzie wycofal sie,nie zalezalo mu na prawdzie, chyba nawet wolal zeby jego syn myslal ze to on zabij jego matke.moze myslal ze dzieki temu adrian nie bedzie chcial byc taki jak ojciec i ze bedzie mial lepsze zycie, tak jak chcial tego seward, ja tak widze tą calą sytuację

ocenił(a) serial na 9
kochana_zlosnica

Nie do konca do mnie to przemawia. Ja bedac rodzicem za wszelka cene staral bym sie oczyscic z zarzutow i wrocic do dziecka.
Ale ludzie sa rozni wiec pewnie bylo tak jak piszesz kochana zlosnico:)

ocenił(a) serial na 10
snail_1981

Wiekszosc rodzicow by tak zrobila, na cale szczescie, ale seward sam powiedzial ze nie byl dobrym ojcem, i ze tamtej nocy wrocil tylko dlatego ze chcial dla swojego syna lepszego zycia, a moim zdaniem seward byl najgorsza rzecza w zyciu adriana, bil go, jego matke, ponizal ich, moze w celi zrozumial to i wolal opuscic adriana zeby dac mu szanse na normalne zycie

ocenił(a) serial na 9
kochana_zlosnica

Pewnie masz racje. Suma summarum Seward to zwykly degenerat bez zadnych wartosci moralnych.

ocenił(a) serial na 8
przemek_was

On nie przyznał się do zabójstwa, przyznał się do tego, że był wtedy w domu, zaraz po zabójstwie i dlatego Adrian go widział.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones