PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 083
oceny
8,0 10 1 36083
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

ze zabójcą jest ten łysy strażnik więzienny :) żona mówiła ze go często w domu nie ma , dlatego adrian boi się odwiedzić ojca bo by go tam zobaczył:) ale w sumie ten gruby strażnik też może być:)

ocenił(a) serial na 10
Marko81

Pytanie tylko skąd Adrian, bądź co bądź mały chłopiec, wie kto jest akurat strażnikiem więziennym pilnującym jego ojca? I Adrian nie boi się, a chce zobaczyć ojca, prosił o to Linden. Bardziej wygląda mi na to, że boi się rozmawiać z policją, tak samo jak Angie, co jednak kieruje podejrzenia w stronę Skinnera i Riddicka. Łysy strażnik pasuje mi na mordercą żony Stewarda, ale nie pozostałych dziewcząt. Pewnie będzie jakieś wyjaśnienie na to jego znikanie. Chociaż jakbym ja miała taką dziwną żonę to też bym pewnie znikała ;)

gris91

dlatego że adrian widział go na miejscu zbrodni i to on zabił jego matkę.

ocenił(a) serial na 10
Marko81

Adrian widział zabójcę, ale nie wie, że jest on strażnikiem więziennym i że akurat pilnuje jego ojca (idąc za Twoimi podejrzeniami, że to łysy strażnik morduje). No i jakby jakimś cudem wiedział, że to strażnik więzienny, to by raczej nie chciał się wybrać w odwiedziny do więzienia, a przecież chce.

ocenił(a) serial na 10
gris91

Dokładnie. Jestem pewna, że ten trop z łysym strażnikiem jest dla zmyły;). Twardo obstawiam młodego strażnika.

EmilyG

Już bardziej prawdopodobne, że to młody strażnik, ale z drugiej strony, skoro Bullet dzwoniła do Holdera, że wie kto jest zabójcą, to chyba musi go znać, tak samo Angie, a skąd ma znać strażnika więziennego ?

ocenił(a) serial na 10
omajgad

Dlatego myślę, że on nie działa sam. Tzn. ma jakiegoś mentora albo wspólnika, którego znają dzieci. Kogoś z policji np., albo z opieki społecznej. Oczywiście to tylko moje luźne wywody.:)

EmilyG

strażnik może po prostu chodzić na dziwki :) po ostatnim odcinku myślę, że to Skinner.

ocenił(a) serial na 10
kasizm

Skinner w sumie podejrzany, szczególnie że nie był przychylny ponownemu przesłuchaniu Adriana. Ale z drugiej strony, byłoby to chyba dla mnie lekką przesadą, gdyby on okazał się sprawcą(współsprawcą). Podejrzany wydaje mi się Riddick bardziej. W dwóch odcinkach chyba ktoś pytał gdzie jest i nikt nie mógł go znaleźć. No i w drugim czy trzecim odcinku w rozmowie z Holderem powiedział, że mógłby robić wykłady z tego typu przestępstw, a Linden na tym się kompletnie nie zna - ta gadka i jego antypatia dla niej wynika może z tego, że się jej boi i tego, że może go zdemaskować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones