PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 018
ocen
8,0 10 1 36018
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

Kto wkoncu zawiesil rysunek dzieciaka na lodowke SL ? Kto wie co za piosenka leci w ost odc s4
przed napisami? I czemu za przeproszeniem do K*** nedzy nikt nie dal Linden kremu do ust albo
chociaz wody!?

ocenił(a) serial na 10
CNYHH

Odpowiadając na drugie pytanie to: The Jezabels-Piece of Mind

Co do rysunku,to wydaje mi się,że nigdy nie zostało to wprost powiedziane,ale w tym czasie Linden i Holder przypatrywali się uważniej Jackson i jej indiańskiej świcie,więc może ktoś od nich.

ailime88

Była taka scena ,w której pokazane było ,że jakiś indianiec siedzi w samochodzie i obserwuje Linden, zakładam ,że to on powiesił ten rysunek .I wcześniej rozwalił światło obok drzwi Linden

ocenił(a) serial na 9
CNYHH

Trochę późna odpowiedź, ale co tam :) Wy to chyba oglądacie bez dźwięku :) Obrazek powiesiła ta indianka - ochroniarz pracująca dla kasyna. Była scena jak wymusili od niej nagranie, w której Linden powiedziała jej, że wie, że to ona weszła do jej mieszkania i powiesiła obrazek na lodówce. I w samochodzie to była ona tylko lekko jak facet wyglądała.

ocenił(a) serial na 8
CNYHH

"czemu za przeproszeniem do K*** nedzy nikt nie dal Linden kremu do ust albo
chociaz wody!?"

Rewelka, za tę uwagę - 100 punktów ode mnie :)))))

Nie widziałam jeszcze tego serialu, szukałam czegoś z M.Enos a zaczęłam od serialu The Catch, ale właśnie te suche usta, bez życia, były najbardziej irytujące..
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones