PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 021
ocen
8,0 10 1 36021
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

http://pl.shvoong.com/entertainment/tv/2406415-killing/

Zapraszam do oceniania.
Serial genialny swoją drogą, nie znalazłam żadnego 'substytutu' który by mi go zastąpił, oczywiście
jest " Hannibal" ale jego irracjonalność w porównaniu z the Killing momentami jest aż śmiesza

Justyna0810

Polecam "Most nad Sundem". Moim zdaniem lepszy niż The Killing :D

ocenił(a) serial na 10
kornel23

Dzięki za propozycję, jednak nigdzie nie mogę znaleźć tego serialu...

Justyna0810

Na torrentach jest. Oryginalny tytul to Bron/Broen. Jest to serial produkcji szwedzko duńskiej. Do wszystkich odcinków są polskie napisy. Na torrentach wpisz np. Bron s01e01. Wszystko jest :D Nie pożałujesz!

ocenił(a) serial na 10
kornel23

Z torentów nie korzystam, ale już mam tylko jakieś 2 godzinne wersje, chyba 2 odcinki połączone w jeden

ocenił(a) serial na 9
Justyna0810

Jest na Ale Kino+, np. dzisiaj.

ocenił(a) serial na 10
jklpoi

Już obejrzałam, dzięki :)

ocenił(a) serial na 10
Justyna0810

Polecam serial True Detective

ocenił(a) serial na 10
justareader

Dzięki, oglądam ale szczerze nie zachwyca mnie tak jak The Killing. Owszem ma swój dobry klimat, ale dla mnie jest za mało kryminału w kryminale, brakuje mi fabuły odnoszącej się do samej sprawy, na razie skupiają się na ukazaniu głównie złożonych osobowości i problemy dwójki bohaterów, a forma że jest to opowiadane po latach, też średnio mi się podoba.

ocenił(a) serial na 10
Justyna0810

*problemów

ocenił(a) serial na 8
Justyna0810

Miasteczko Twin Peaks, klasyk Davida Lyncha

ocenił(a) serial na 10
heniek_4

Oglądałam 1 sezon, klasyk klasykiem, fabuła bardzo podobna, ale dla mnie był męczący

ocenił(a) serial na 8
Justyna0810

The Wire?

ocenił(a) serial na 10
heniek_4

Zaczęłam oglądać, jest dobry, ale to przecież jest zupełnie inna historia, no proszę Cię, z "The Killing" przecież ma nie wiele wspólnego....

ocenił(a) serial na 8
Justyna0810

Pewnie, że to zupełnie inny serial. Dlatego postawiłem znak zapytania, bo może się spodoba (?) Nie bądź opryskliwa dla forumowiczów, którzy chcą pomóc. W zamian popracuj nad interpunkcją i ortografią. :)

ocenił(a) serial na 10
heniek_4

W którym punkcie byłam opryskliwa? Och, fakt napisałam jeden wyraz źle ale to pewnie przez autokorekte, i już szzuuuum. Za taką "pomoc" grzecznie podziękuję, bo równie dobrze możesz mi polecić "Breaking Bad" albo "Synów Anarchii", bo przecież są dobrymi serialami.
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Justyna0810

Broadchurch i The Town. Mi się podobały a jestem fanką The Killing :)
Ja oglądałam jeszcze amarykańsą wersję Mostu nad Sudanem - the Bridge, też mi się podobał.

Justyna0810

Jak dla mnie tylko http://www.filmweb.pl/serial/Broadchurch-2013-662945 dorównuje jako tako The Killing, choć The Killing jednak lepsze :)

Ewentualnie można jeszcze obejrzeć http://www.filmweb.pl/serial/Tajemnice+Laketop-2013-633726 .

ocenił(a) serial na 10
Justyna0810

-Top of the Lake
-Forbrydelsen 3 sezony ( jest to orginalna wersja The Killing) duńska
-Broadchurch
-Na granicy ciena
-Mayday
-What Remains
-The Fall

ocenił(a) serial na 10
mati77

Z Twojej listy zostały mi "Na granicy cienia", "Mayday", oraz "what remains", resztę już dawno odhaczyłam- świetne seriale. Dzięki za propozycje!!!

ocenił(a) serial na 10
mati77

polecam jeszcze durham county.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones