PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 153
oceny
8,0 10 1 36153
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

Słaby, nudny, 10 osób podejrzanych, wszystko ostatecznie za proste tylko sztucznie pogmatwane - taka moda na sukces ze zbrodnią w środku. Ledwo dotrwałem do końca 2 sezonu. Zwyczajnie chciałem wiedzieć "kto".
Jest tak dużo dookoła tego wszystkiego że aż przesada, no ileż można przebijać kolejne dna każdej postaci?
Główna aktorka o aparycji, za przeproszeniem, Golluma ale bez jego ekspresji dobijała mnie swoją postawą detektywa który chyba nigdy nie prowadził sprawy...No normalnie to tak nie wygląda... przerywa przesłuchanie by gdzieś pojechać albo z kimś innym pogadać... no już coś by wycisnęła więcej ale jakby... już jej na ten moment wystarcza i sobie idzie. No nie!
Jej partner już jakiś taki bardziej wyrazisty. Trochę tak jakby to (zabrzmię strasznie mizoginistycznie) jakaś kobieta liberał ze Skandynawii wzięła się za typowo twardy świat

M_M_filmaniak

Ponoć oryginalna skandynawska wersja lepsza. Ja książki czytałem, ta że nie widzę sensu oglądać, bo wiem jak się skończy.

M_M_filmaniak

Zgadzam się . Zrobiłam kilka podejść , bo w recenzjach same ochy i achy. Nie mogłam przebrnąć przez ciagłe miętolenie gumy i u jednej i u drugiej aktorki. Nie przekonały mnie , wręcz skutecznie zniechęciły , choć fabuła wydawała się ciekawa i męski partner - detektyw tez .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones