PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 095
ocen
8,0 10 1 36095
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

Ktoś może wie czy będzie 4 sezon serialu? Jest genialny w każdym aspekcie, od aktorstwa po montaż, zdjęcia i muzykę.

Caffe_1

Również przyłączam się do pytania.
Jestem ciekawa czy akcja skończy się na 13stym odcinku.W pierwszym sezonie też była mowa,że sprawa Rosie skończy się,a tu nagle się okazało,że drugi sezon i nadal Rosie.
Tak czy siak,nawet jeśli sprawa w obecnym sezonie skończy się wraz z 13stym odcinkiem,ciekawe,czy będzie 4ty sezon?

avosette

Nawet nie wiedziałam,że jednak będzie 12 odcinków,nie 13.Jestem chwilowo 2 odcinki do tyłu,dopiero oglądam 6sty. Pytanie do tych,co widzieli już 8my.Sądzicie,że sprawę rozwiążą w tym sezonie,czy zanosi się na kontynuację?

ocenił(a) serial na 10
avosette

Sprawę raczej na pewno rozwiążą w tym sezonie, ponieważ do egzekucji Sewarda zostało tylko pare dni, chyba 2 z tego co kojarze. Ale mam nadzieje, że będzie kolejny sezon.

Taylor_Momsen

Myślę,że skoro pokusili się o 3ci sezon po takim czasie to i spokojnie może być 4ty.

ocenił(a) serial na 8
avosette

Jest jeszcze taka możliwość, że znajdą dowód, który poda w wątpliwość winę Sewarda i egzekucja zostanie odroczona, a poszukiwanie faktycznego sprawcy przeciągnie się na kolejny sezon :)

myszor_m

Pamiętam,że w 1wszym sezonie też było wielkie zaskoczenie pod koniec,że jednak nie wyjaśniono sprawy i przeciągnęło się na kolejny sezon :D Może tu będzie podobnie.

ocenił(a) serial na 9
avosette

Nie straszcie :P Liczę na 4 sezon, ale z nową sprawą.

Aż pogrzebałam w necie i z wywiadu z producentką: “In season 3, the story lends itself to one season, We’re going to solve it at the end.” :)

Caffe_1

Obiecali, że będzie w jednym sezonie wszystko załatwione to i tak zrobią, morderstwo żony Sewarda (i młodych dziewczyn) wraz z 12 stym odcinkiem dobiegnie końca. Choć to też ciekawe, bo na końcu najnowszego, ósmego odcinka jest powiedziane 'only 3 episodes left' co oznaczałoby, że odcinków jest 11. Ale chyba ten 11sty będzie odcinkiem podwójnym tak jak to było we wcześniejszych sezonach - to tłumaczyłoby dlaczego 4 sierpnia wychodzi odcinek 11 i 12 a w Polsce finał rozbity jest na dwa tygodnie.

Co do pytania o 4 sezon - wątpię by powstał. Wycisnęli z tego ile mogli. Zrobili świetne dwa sezony z dochodzeniem sprawy Rosie Larsen, teraz w trzecim wrócili do sprawy z rysunkiem, sprawy, która do Linden wracała co jakiś czas w jej życiu. Po zakończeniu tej sagi uważam, że już nic nie wyjdzie - i żeby tu była jasność, bardzo się z tego cieszę. Nie warto ciągnąć na siłę. Lepiej odejść w chwale ;-)

theostr

Zgadzam się :). Serial świetny, ale powinni zakończyć na trzecim sezonie. Rozbijanie aktualnego dochodzenia na dwa kompletnie mija się z celem. Raz im się ta sztuczka udała, było totalne zaskoczenie, ale po raz drugi ten sam motyw .... Straciliby na wiarygodności. Moim zdaniem, tego typu serial może pociągnąć wyrównany/wysoki poziom maksymalnie trzy sezony. Lepiej żeby nas zostawili z lekkim niedosytem niż zepsuli to co im się udało osiągnąć. Zwykle kiedy lubiany serial zaczyna obniżać loty, widzowie są jeszcze bardziej wkurzeni i rozczarowani.

ocenił(a) serial na 10
sts111

A ja mimo wszystko bardzo chciałabym zobaczyć nowy sezon z nową sprawą. 3 sezony to za mało na tak dobry serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones