PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 136
ocen
8,0 10 1 36136
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

Obejrzałem dziś finałowy odcinek 4 sezonu.. Faktycznie kończy się w taki sposób, że można uznać iż
był to ostatni sezon serialu.. a szkoda...

Serial ma znakomitą atmosferę.. ten mroczny klimat, który towarzyszył nam od 1 sezonu.. bardzo mi
się to podobało. Fajni bohaterowie i sprawy kryminalne.. Jeden z lepszych seriali o policjantach :).

Czy znacie jakieś inne podobne seriale, które mają podobny klimat i atmosferę?

ocenił(a) serial na 8
Azazell

Chyba też mi się będzie trudno rozstać z bohaterami, ale właściwie zakończenie wydaje mi się na tyle otwarte, że w każdej chwili pozostawia możliwość nakręcenia kolejnej serii...i kto wie...
Z seriali podobnych do the killing, poleciłabym the bridge, true detective, ze starszych twin peaks.

ocenił(a) serial na 8
medullita

Twin Peaks oglądałem :) Znakomity serial.. True Detective też oglądałem dobry .. Mówisz the Bridge? Lubię głowną aktorkę ale jakoś serial mnie nie przekonuje

ocenił(a) serial na 8
Azazell

The bridge nie jest tak dobre jak True Detective czy Twin Peaks, ani The Killing, ale śledztwo tez jest ciekawe. I to, ze akcja toczy sie miedzy Meksykiem a Stanami tez powoduje, ze serial jest bardziej atrakcyjny. Atmosfera jest nieco inna, ale jest, a to juz duzo.

ocenił(a) serial na 8
Azazell

Fargo tez mas swietny klimat. Polecam zarowno serial, jak i film.

ocenił(a) serial na 8
Azazell

Uwaga, jest skandynawska wersja The Bridge...i ludzie pisza, ze duzo lepsza od amerykanskiej. Moze warto siegnac po te oryginalna (skandynawska)? Nie widzialam...

ocenił(a) serial na 8
medullita

Oryginalna wersja The Bridge -> Most nad Sundem. Pierwowzór dużo lepszy. Polecam.

ocenił(a) serial na 8
endefis

Zgadzam się, Most nad Sundem jest świetny!

ocenił(a) serial na 7
Azazell

Ciesz sie, że w ogole dokrecili final, bo to nie byla sprawa wcale taka oczywista. Rzecz wisiala na wlosku, a serial mial byc po sezonie 3 skasowany.

ocenił(a) serial na 9
per333

Po drugim również to miał być koniec, potem zdecydowali się na ostatni 3, by potem już ostatecznie 4.

Azazell

moja recenzja czwartego sezonu :)
http://zagrywam.blogspot.com/2014/08/the-killing-sezon-4-recenzja-serialu.html

ocenił(a) serial na 8
Azazell

Warto zobaczyć The Wire.

ocenił(a) serial na 10
Azazell

Hej, gdzie oglądaliście 4 sezon The Killing?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones