PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 145
ocen
8,0 10 1 36145
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

Tyle czekania i w końcu nadszedł ten dzień. Kto nie może się już doczekać? :D

ocenił(a) serial na 10
Bercik321

Ja też już czekam, szczególnie na jakieś akcje Holdera :D Mam nadzieję, że nie zawiedziemy się na 3 sezonie ;)

użytkownik usunięty
Bercik321

Jaaaaaaa jaaaa jaaa! :)

Bercik321

Ja też, chociaż umilam sobie czekanie zaczynając właśnie 3 sezon Forbrydelsen.

marcin261287

i jak dobry?

headlong

Szybsze tempo akcji w porównaniu do dwóch poprzednich sezonów. Po 2 odcinkach jest nieźle.
Niestety na minus znowu wątek polityczny powiązany ze sprawą, jakby nie mogli chociaż raz odpuścić tego.

marcin261287

Gdyby sobie odpuscili zrobiłoby sie kompletnie nieinteresująco... No bo jaki mieliby wybór - morderstwo na tle seksualnym? rabunkowym? - mega banały.

sever

Naprawdę mogli wymyślić historię bez wiązania jej ponownie z polityką na wysokim szczeblu. A tak mamy ten sam schemat co poprzednio, zero zaskoczenia jak dla mnie. Mordercę pewnie poznamy w 8 lub 9 odcinku albo wcześniej.

ocenił(a) serial na 8
marcin261287

wątek polityczny ? chyba coś przegapiłam... oświećcie mnie
odcinek bardzo dobry. holden jest swietny , uwielbiam sposob w jaki mowi :)
bullet też dobra postać.
tylko linden wiecznie skrzywiona, ale chyba taki jej urok

docinho

Moja wypowiedź dotyczyła 3 sezonu duńskiego pierwowzoru.

ocenił(a) serial na 9
docinho

on sie nazywa holder :p

ocenił(a) serial na 10
from_earth

Hehe a ja wczoraj skończyłam oglądać sezon 2 w 4 dni pochłonęłam 2 sezony i tu taka miła niespodzianka od razu mam 3 sezon:D:uwielbiam tą parę a Holder bije na głowę wszystkich serialowych policjantów ma nowa miłość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones