PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 048
ocen
8,0 10 1 36048
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

Kojarzę, że w pierwszym czy drugim odcinku była mowa o tym, że Rosie przez zabiciem została zgwałcona. Chyba coś przegapiłam, bo w końcu nie wiem
- kto ją zgwałcił i kiedy?

ocenił(a) serial na 9
billie_jean4

Wpisz w przeglądarce forum temat "gwałt".

ocenił(a) serial na 9
frtgbb

No a w skrócie o ile dobrze pamiętam sprawa wyglądała tak. Lekarz w trakcie sekcji zasugerowany stanem zwłok orzeka , że przed śmiercią była zgwałcona. W rzeczywistości Rosie spała przed wizytą w kasynie z chłopakiem, tym który załatwił Kovarskiego.
Stąd lekarz zasugerował się - rany Rosie powstałe w trakcie ucieczki , pobicie i powstałe w trakcie topienia - że doszło do gwałtu a naprawdę ofiara przed śmiercią odbyła stosunek.

frtgbb

Ok, dzięki :]

ocenił(a) serial na 9
frtgbb

A czy ktoś moze mi wyjasnic kwestie pokazana w ktoryms z pierwszych odcinkow:
-Holder odnalazl w piwnicy szkoly, miejsce, ktorym Jasper i jego emo - kumpel, bzykali jakas dziewczyne na balu. Mieli w telefonie takie nagranie. To nie byla Rosie?! Poza tym Holder mówil, ze znalazl miejsce zbrodni. Na scianie w tej piwnicy byly slady krwi i odcisnieta dlon. Przez reszte odcinkow nie bylo ani slowa na ten temat. Ktos moze to wyjasnic?

ocenił(a) serial na 9
czeroo

To nie była Rosie tylko jej koleżanka Sterling. Miała krwotoki z nosa stąd ta krew. Trochę za dużo krwi tam było - mały minus dla twórców. Wszystko było wyjaśnione szybko i dokładnie . Zapomniałeś albo przeoczyłeś.

ocenił(a) serial na 9
frtgbb

ok dzieki!

billie_jean4

Rosie do kasyna przywiózł jej kolega Alex. I zanim tam poszła... to sama mu dała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones