PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 025
ocen
8,0 10 1 36025
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

Czy w duńskiej wersji 1 sezonu zabójcą dziewczyny, jest prawa reka polityka, tak jak w amerykańskiej wersji 1 i 2 sezonu?

ocenił(a) serial na 8
konrad1617

w amerykańskiej to nie prawe reka polityka a ciotka. Dunska wersja ma inne zakonczenie.

ocenił(a) serial na 10
damianmarcinek

Nie ciotka... Ciotka później sie dowiedziała ze tam byla jej siostrzenica... To gonil ja ten blondynek chudy....

ocenił(a) serial na 8
konrad1617

Dziewczyna żyła, gdy samochód wpadał do wody, a kto spuścił go z ręcznego??

konrad1617

To chyba oglądaliśmy różne seriale. Ciotka zepchnęła samochód do wody, bo reszta zamieszanych nie wiedziała co robić.

konrad1617

W duńskiej wersji zabójcą jest pracownik firmy ojca i przyjaciel rodziny. A jak było w końcu w wersji amerykańskiej? Dlaczego ją zabito i przez kogo?

poison66

Nie oglądałeś serialu i chcesz znać zakończenie, czy nie zrozumiałeś?

marcin261287

Nie oglądałam wersji amerykańskiej i chciałam tylko się dowiedzieć, czym się różni zakończenie od duńskiej wersji.

ocenił(a) serial na 5
poison66

W amerykańskiej wersji mordercą jest kto inny i prawie całkowicie pominięto ten nudnawy wątek polityczny, w remake'u jest bardziej intryga rodzinna/

U Amerykanów mordercą ostatecznie okazuje się ciotka Rosie i są to tylko dwa pierwsze sezony... Doć skomplikowane, musiałabyś obejrzeć finał... 3 opowiada już inną historię (bodajże o mordercy nieletnich dziewczynek z marginesu społecznego). ;)

MrJigssaw

Dziękuję za odpowiedź. Po duńskiej wersji już nie byłabym w stanie obejrzeć jak ją zmasakrowali Amerykanie, ale ciekawość mnie wzięła jak rozwiązali zagadkę ;)

poison66

To teraz na pewno obejrzysz, skoro już znasz zakończenie ;)

marcin261287

Ja za to dzięki Wam już raczej nigdy nie dokończę wersji duńskiej :)

Cairns

Jest ostrzeżenie o spoilerze w temacie, zatem podziękuj sobie.

Cairns

Dokładnie, po to ten temat jest oznaczony "Uwaga spoiler". To chyba dość jasne ostrzeżenie, dla tych co oglądają lub zamierzają oglądać i nie chcą znać szczegółów fabuły.

poison66

Nie mam pretensji, stwierdzam jedynie fakt, a przez "dzięki" miałam na myśli "z waszego powodu". Wersja duńska nie była dla mnie ciekawa i zaprzestałam oglądania po pierwszych odcinkach już jakiś czas temu.

marcin261287

hahha :) Pozostaje mi mieć nadzieję, że jednak powstanie czwarta część oryginału, choć podobno odtwórczyni głównej roli nie byłaby zadowolona, a i scenarzyści musieli by się nieźle napocić ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones