PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616115}

Doktor Hart

Hart of Dixie
7,5 17 019
ocen
7,5 10 1 17019
Doktor Hart
powrót do forum serialu Doktor Hart

Dlaczego anuluja serial który może mieć jeszcze kilka sezonów bo wątki się dopiero rozkręcaja:
1. Wspolne zycie Wade'a i Zoe, wychowywanie dziecka, problemy z Alabama boy
2. Lemon i Lavon, to dopiero kopalnia
3. AB i Prawnik, nashvill przeprowadzka itd.
4. i wszystkie inne postacii.

Szkoda ze taki serial anuluja po 4 sezonach a takie big bang theory czy inne wypalone seriale ciągną w nieskonczonosc:(

jaalboja2

Jesli nie chcecie, by anulowana serial glosujcie: http://uk.eonline.com/news/640286/save-one-show-2015-is-down-to-the-top-5-vote-f or-your-favorite-now

ocenił(a) serial na 10
jaalboja2

Według mnie, po części to dobrze, że już się skończył. Nie żebym miała coś przeciwko serialowi - bo szczerze go polubiłam. Po prostu wydaje mi się, że byłoby to robienie serialu na siłę... Z tych wymienionych przez Ciebie wątków, to ciekawa byłabym jedynie tego jak Zoe i Wade poradzą sobie w roli rodziców. Reszta to tak naprawdę ciągnięcie historii, które miały już miejsce - to tak widzę. Po za tym zaserwowali nam dobre zakończenie, gdzie wszystko zostało wyjaśnione. Chociaż mogliby to rozciągnąć do 20 odcinków... :)

doska_153

Czy ja wiem. Właśnie zakonczenie to było takie na siłe. Ja nie wiedząc ze to ostatni odcinek, ogladajac zakonczenie myslałem: czemu slub, czemu Ab i George zamieszkali razem itd. Na sam koniec pokazali to co mogli pokazac w nastepnych sezonach.

Szkoda bo serial był ciekawym obrazem życia sielskiego w południowych stanach.

Ale niestety ludzie wolą kolejne nudne big bang theory, dwóch i pół czy inne tasiemce nic nie wnoszące nowego.

Ale może się uda bo w głosowaniu prowadzi.

jaalboja2

Dwóch i pół zakończyli już w tym sezonie akurat:D Ale fakt, chociaż serial skończył się bardzo fajnie, jednym wielkim happy endem, to wrażenie upchnięcia wszystkiego na siłę jest bardzo wyraźne.

LeiaSkywalker

O widzisz. To bardzo dobrze że konczą 2 i pół. Starczy tego upadku.

No tak jak mówie, ja myslalem ze to kolejny odcinek, a kiedy doszło do spiewania pomyslałem: wtf? co to ma być? dlaczego to takie napchane?

A później szok.

ocenił(a) serial na 10
jaalboja2

No faktycznie może to za bardzo poupychali, dlatego - jak napisałam - mogliby to rozciągnąć chociaż do 20 odcinków. No i tematyka serialu była inna (czyt. nieoklepana). Perspektywa tego "życia sielskiego w południowych stanach" została fajnie wykreowana przez co serial przyciągał wielu widzów.
Może i w głosowaniu prowadzi, lecz co będzie jak utrzyma się na 1 miejscu? Skoro w ostatnim odcinku prawie wszystko zostało wyjaśnione, to jak dalej nakierują ten serial? To mnie trochę zastanawia..

ocenił(a) serial na 9
doska_153

okaze się ze to wszystko sniło się Zoe w szpitalu przed porodem :D

ocenił(a) serial na 9
doska_153

Zgadzam się, przecież nie jeden serial urwali ni w pięć ni w dziewięć bez kończenia wątków czy choćby jakiegoś normalnego zakończenia. Tu chociaż mamy wszystko wyjaśnione, mimo iż mszę przyznać że z chęcią obejrzała bym kolejny sezon :)

ocenił(a) serial na 10
jaalboja2

Dlaczego nie mogę dodać głosu?

zUo66

bo juz koniec głosowania:(

zUo66

można jeszcze głosować tutaj http://uk.eonline.com/news/642227/save-one-show-2015-wild-card-winner-revealed-v ote-in-the-semi-finals-now
Jeśli dobrze policzyłam, to 5 kwietnia 5 p.m. (17:00) PT to nasza 2:00 w nocy 6.04, także mamy jeszcze trochę czasu :) Agent Carter nieznacznie wyprzedza Dixie, więc musimy się postarać! :)

Najki_90

http://uk.eonline.com/news/643207/save-one-show-2015-vote-in-the-finals-now
Kolejne głosowanie do 8 kwietnia. Agent Carter wyprzedza, ale może się uda! :-)

Ahebik

o kurde, ok. 10% w tyle jesteśmy... niedobrze :(

Najki_90

a dzis juz prowadzimy. Przedziwnie to wygląda.

Ale tak od siebie.

ogladam od nowa cały serial no i fajnie pieknie, ale to co Zoe odwala to głowa mała. była chyba juz z kazdym i kazdego raniła.

Fajnie jakby pociagneli jej watek z Wadem juz prosto do raju a nie zeby znowu go raniła, zmieniała zdanie, wracała uczuciami do kogos itd. Za duzo tego bylo.

jaalboja2

teraz prowadzimy, bo w Stanach jest przed południem... jak ludzie siądą do komputerów i zaczną głosować to obawiam się, że znów będziemy daleko w tyle... :(

ocenił(a) serial na 10
Najki_90

50 v 50 teraz ;)

ocenił(a) serial na 7
tompibed

i jak się ma sprawa?? :)

jaalboja2

Anulowali bo sie syf zrobił - oglądałem czasami urywki jak żona oglądała swoją drogą fanka tego serialu
W nim wszyscy mogliby chodzić nago bo każdy z kazdym juz sie bzykał a te konfiguracje i powroty nudne juz były

machiavellimind

Coś w tym jest.

Za duzo Zoe spała z wszystkimi, motała. Zrobiło sie to troche za słodkie. Wszyscy ja kochaja, wybaczaja, i jest słitaśnie.

Ale serial był w fajny kiedy go konczyli i pare wątków człowiek czekał jak sie rozwinie.

jaalboja2

Zoe spała chyba tylko z Wadem i później była związana z Joelem. Z Georgem chyba nigdy tego nie zrobili.

jaalboja2

Zoe nie spała ze wszystkimi, ale inni ze sobą na wzajem w różnych kombinacjach :) wszyscy zakochiwali się w sobie nawzajem..przyjaźnili, kłócili, nienawidzili itd. mimo to mam do tego serialu ogromny sentyment i oglądałabym dalej :)

awrel

to prawda, wszyscy ze wszystkimi wszystko, ale to dlatego, ze tych wszystkich bylo nieduzo:)

LeiaSkywalker

Chcę zacząć oglądać serial? Ile jest sezonów serialu? Tyle co napisane na filmweb? Tak jestem ciekawa, żebym wiedziała jak zacznę oglądać.

monika220

Tyle, tak. W dodatku ostatni, 4 sezon jest znacznie krótszy i ma chyba tylko 10 odcinków

LeiaSkywalker

Aha ok, dzięki za odpowiedź :)

ocenił(a) serial na 8
jaalboja2

serial zostal zakonczony poniewasz Zoe w prawdziwym zyciu zaszla w ciaze ( ojciec dziecka jest aktor co gral anankina skywalkera w star wars) i dla tego ostatni sezon zostal skrucony do 10 odcinkuw. pozdrawiam

jaalboja2

Serial skończył się dobrze i byłby głupotą ciągnięciem go na siły po przez rozwijanie kolejnych odcinków. Finał to finał odpowiednio zakończony, widać było, że miał się tak skończyć. Uważam, że najnudniejszy sezon był z pisarzem. Totalnie nie pasował tutaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones