PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
24 017
chce zobaczyć
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Matko, rzadko sie tu udzielam w ostatnim czasie, ale po tym odcinku musiałem.

FANTASTYCZNY epizod, prawdopodobnie najlepeszy od jakichś dwóch sezonów. Genialna gra aktorska WSZYSTKICH postaci i klimat, który miejscami dorównywał nawet odcinkom o Ciszy (takie przynajmniej jest moje odczucie). No i ten reveal... jak oni to, kurczę, utrzymali w tajemnicy!?

Chris Chibnall, I salute you. Strasznie krytykowałem go pod koniec zeszłego sezonu, ale ten odcinek to arcydzieło. Na razie, po pierwszym odcinku sezonu 12, muszę powiedzieć że pierwszy raz od dawna z utęsknieniem czekam na kolejne. Znowu mi się zachciało oglądać DW jak dawniej :D

Rexus88

Obejrzałem Jeszcze raz: Everything that you think you know is a lie!

MASTER!

Ależ fenomenalnie zagrana scena, nowy aktor grający Mistrza jest... cóż, Mistrzowski :D

Pytanie teraz która to regeneracja... Jeszcze sprzed czasów Simma, czy już po Missy...?

Swoją drogą, nadal ma w sobie coś z Missy, nie powiem by mi to przeszkadzało :D

Also, taka moja teoria... Co jeśli to nie Master jest z alternatywnego wszechświata, tylko Doktor :O Albo Mistrz to w rzeczywistości Doktor, a Jodie cały czas grała Mastera?... No dobra, ta druga teoria póki coi nie trzyma się kupy, ale i tak jestem pod ogromnym wrażeniem odcinka, solidne 9/10

ocenił(a) serial na 9
Rexus88

Dziękuję za opis:) chyba wrócę do Doktora Who:) :)

ocenił(a) serial na 10
Rexus88

Ja chcę powiedzieć, że ja obecny sezon mam zamiar obejrzeć gdy będzie kompletny.
Jeśli więc ktoś się jeszcze pokusi o opinii to prosiłbym ostrzegać o spoilerach.
Acz mastera pewnikiem bym nie uniknął bo w tytułach go dają i na tubce, ale ogólnie mówiąc, mam zamiar unikać informacji nadmiarowych do momentu aż się zbiorę do obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones