PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 585
ocen
8,1 10 1 32585
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Doctor wraca do TVP!!!

ocenił(a) serial na 8

Właśnie trafiłam na tą informację na stronie doctorwho.pl, a potwierdzenie możecie znaleźć na stronie TVP. Doctor Who wraca na antenę z drugą serią! 4 lipca w paśmie "Kino nocnych marków" na Jedynce, dwa pierwsze odcinki, czyli "New Earth" (02:25) i "Tooth and Claw" (03:15). Godzina późna, ale mamy wakacje, do tego sobota, damy radę! Trzeba pokazać stacji, że genialne seriale nawet o dziwnych porach mogą mieć sporą widownię. Wtedy może uda się wynegocjować lepszą emisję...

Już nie mogę się doczekać :D

ocenił(a) serial na 10
Milusia

Świetnie by było gdyby TVP reklamowało Doctora Who tak jak np."Zagubionych" i żeby pokazywało go o np.20:20

Kokoner571

Na 20.20 bym nie liczył, bo TVP1 raczej nie odważyłaby się pokazywać w porze największej oglądalności czegoś, co jak dotychczas, nie zdobyło wielkiego uznania wśród Polaków, a szkoda, bo serial pierwsza klasa. Powinni ją zmienić przynajmniej na 22.00, bo w końcu Doktor Who zyskał już nie małą grupę fanów w Polsce.
Wróciła mi nadzieja, że TVP nie zrezygnuje z emisji 3. sezonu Doktora Who, bo 2. sezon już kiedyś został wyemitowany i chyba o ile dobrze pamiętam w godzinach popołudniowych. Więc być może jest szansa na 3. serię po tym jak BBC Entertainment skończy z premierową emisją odcinków, ale to tylko moja cicha nadzieja...

ocenił(a) serial na 8
Nicker

Trudno, żeby cokolwiek zdobyło uznanie widzów mając taką porę emisji... Z tego, co pamiętam, to żaden program nie wysilił się na tyle, żeby zaryzykować lepszy czas antenowy i takie są tego efekty. Przecież to niemożliwe, żeby Jedynka liczyła na dobrą oglądalność pokazując Doktora o pierwszej w nocy...

ocenił(a) serial na 8
Milusia

Co za głupi zmuł wymyślił żeby puszczać TAKI serial o TAKIEJ godzinie! A później się debile dziwią, że serial ma małą oglądalnosć.

ocenił(a) serial na 9
I_am_a_Bad_Girl

No,rzeczywiście trochę późno,bo to nawet nie jest pierwsza w nocy tylko druga:) Ale jak ktoś naprawdę chce obejrzeć to obejrzy o każdej porze.Zresztą w nocy lecą najlepsze seriale na różnych stacjach.Dla przykładu w niedzielę na TVN Sześć stóp pod ziemią puszczają o północy.

ocenił(a) serial na 8
greg_slowik

Ale powinni się liczyć z tym, że jeśli komuś zależy, to raczej jest to osoba znająca już serial (więc zamiast czekać na późną godzinę i słabe tłumaczenie może sobie obejrzeć odcinek "z własnych zasobów" o każdej porze), bo raczej na przypadkowych widzów nie ma co liczyć.

ocenił(a) serial na 10
Milusia

Szanowni Państwo nie jest źle ! Pierwsze dwa odcinki były emitowane od 2:25, kolejne o 2:15 w tę sobotę( właściwie niedzielę) zaczeły się o 1:50, a z tego co widzę w przyszłą maja być o 1:05. Może ostatni odcniek bedzie okolo 23:00 ?

ocenił(a) serial na 9
Jane_4

No,bez przesady z tą 23:00 Jak zejdą do 01:00 to już będzie nieźle.Z drugiej strony,to pamiętam jak pierwsza seria była puszczana też jakoś o późnej porze,a mimo to oglądałem ten serial,choć nie znałem go wcześniej.Skusiłem się właśnie jako taki przypadkowy widz i nie żałuję.
Tymczasem "Tajemnice Smallville" nowy sezon TVN puszcza od tego poniedziałku o dziwnej porze 14.20 Bardzo mi nie pasuję ta godzina.Wolałbym żeby to puszczali popołudniu,albo jeszcze lepiej,wieczorem.Nawet o 1 w nocy byłoby lepiej niż o tej nieszczęsnej 14.

ocenił(a) serial na 8
Milusia

Nie znałam wcześniej tego serialu. Pierwszy raz natknęłam się na "Doktora" przypadkiem skacząc wieczorem po kanałach tv:) Pierwszy odcinek na jaki się natknęłam był o zakonnicach z kocimi twarzami (powie mi ktoś jaki to był tytuł?) i od tego czasu oglądam co tydzień :]
Z chęcią obejrzałabym wcześniejsze odcinki i pierwszą serię ale nie wiem gdzie mogę je znaleźć:/

ocenił(a) serial na 8
lape

Pierwsza seria jest dostępna w dość rozsądnej cenie w Empiku, Merlinie i innych tego typu sklepach. Co do odcinka, to był to "New Earth", czyli nie licząc odcinków specjalnych pierwszy odcinek drugiej serii. Miałaś szczęście i trafiłaś na sam początek tego, co TVP nam teraz serwuje :)

ocenił(a) serial na 10
Milusia

Troszeczkę necroposting, ale to niewiarygodne. Doktor znowu wraca do TVP :D Tylko do dziecęcego TVP ABC tym razem, no i od 6 sezonu. Jestem w ciężkim szoku biorąc pod uwagę obecne kierownictwo TVP. Ciekawe kiedy się zorientują, że z tym serialem jest coś nie tak (z ich punktu widzenia) ;) Chyba nie do końca wiedzą co puszczają, skoro od 6 serii zaczynają. Dowód:
https://www.telemagazyn.pl/tvp_abc/?dzien=2019-09-02

Z pozytywów: może dzięki temu Doktor trafi do TVP VOD, dzięki czemu ponownie będzie można legalnie w każdej chwili go oglądać. No i może dotrze do choć odrobinę większej widowni w Polsce, która niekoniecznie BBC ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones