PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
24 017
chce zobaczyć
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Skoro TVP za tydzień wyemituje ostatni odcinek Sherlocka to może niech zaczną teraz emitować
sezon 5 Doctora Who. Kto się pod tym podpisuje?

ocenił(a) serial na 10
AleksandreoPL

o tak prosze!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
AleksandreoPL

A czemu niby akurat 5? Kompletny absurd.

ocenił(a) serial na 7
nikike

Ponieważ 5 jest dobry dla nowych widzów (Nowy Doctor, Nowe wątki). Gdyby puścili 1 było by zaraz "Jakie gówniane efekty", "Czy ci kosmici pierdzą?", "gufno i zwykla podrópa szerloka". Poza tym miło będzie przypomnieć sobie przygody dzieciaka z ADHD i jego rudej piękności. A potem Capaldi

ocenił(a) serial na 10
AleksandreoPL

Genialna logika po prostu. Ktoś chce sobie oglądać jak mu się podoba to może zacząć od 5 sezonu, ale teoretycznie poważna telewizja żeby puszczała serial od środka to trochę absurd, już pomijając to, że nie oglądając pierwszego sezonu mało kto by się w tym wszystkim połapał.

ocenił(a) serial na 8
nikike

To może od razu zacząć od Pierwszego i Nieziemskiego Dziecka? Wszak nie oglądając pierwszego sezonu mało kto by się w tym wszystkim połapał.

ocenił(a) serial na 10
Alkhilion

Ech, tyle że pomiędzy klasyczną serią a nowymi odcinkami stoi dość wyraźna krecha, a piąty sezon nie jest aż tak bardzo oddzielony od reszty New Who.

ocenił(a) serial na 8
nikike

Nowi Towarzysze, zupełnie nowe wątki, nowy Doktor, nowy scenarzysta, cała złowroga sekta do zwalczenia, nowa TARDIS... Myślę, że Series 5 jak najbardziej da się oglądać be znajomości Dziewiątego i Dziesiątego.

ocenił(a) serial na 10
Alkhilion

Tak, tylko że cały świat Doctora nie jest zmieniony, więc łatwo by się pogubić jeżeli by się zobaczyło takiego na przykład Daleka.

ocenił(a) serial na 7
nikike

Ja sam zacząłem od odcinka "Jedenasta Godzina"(jak byłem mały widziałem odcinki S02E03, E04 i E11 z których cokolwiek pamiętałem tylko z Fear her) a jedyna moja wiedza to że jest Doctor, jest kosmitą i podróżuje w czasie. Bez problemu dowiedziałem się czy są Dalekowie od jedenastego. Dopiero w przerwie między pierwszą a drugą połową sezonu 7 obejrzałem odcinek "Dalek" z 9 Doctorem

ocenił(a) serial na 10
Alkhilion

To by było fajne! Z pominięciem zaginionych odcinków, chętnie obejrzałbym w TV Classic Who :)

nikike

Z modę na sukces puścili od środka

ocenił(a) serial na 10
AleksandreoPL

Podobno kiedyś zaczęli emitować Doctora Who, ale przestali, bo była mała oglądalność. Oczywiście wybrali taką godzinę emisji, żeby nikt tego nie mógł obejrzeć :/ Nie jestem pewna, że tak było, gdzieś o tym czytałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones