PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 585
ocen
8,1 10 1 32585
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Są lepsi odtwórcy roli Doktora, ale najlepsza scena moim zdaniem przypadła na czasy dwunastego Doktora. Początek pierwszego odcinka sezonu dziewiątego: gdy chłopiec wymówił "Davros. My name is Davros", aż mnie ciarki przeszły po plecach. I zaraz potem to spojrzenie Capaldiego plus Czynele i chór w tle - doskonale komponuje się ze słowami wypowiedzianymi przez genialnego Joeya Price'a.

ocenił(a) serial na 10
Shiloh

Smutne tylko w tym to, że według mnie potem Clara+Missy nie bardzo wypaliły jako trzon, który miał utrzymać nastrój.

to mniej więcej jak jakieś skryte walki pomiędzy dwiema suczkami, które zostały w domu gdy ich facio w mundurku się bawi w żołnierzyka.

ogólnie rzecz ujmując ten motyw miał swoje mocne momenty, ale dowcipkowanie w kontekście nie bardzo wyszło.

w porównaniu np. do The Empty Child, które było bardzo mocnym kawałkiem z Rose tutaj początek był rewelacyjny, a potem jakby pomysłu zabrakło jak go poprowadzić wypełniając, że tak powiem kłótniami przy garnkach dwóch niewyblanszowanych bab, teściowej i żony.

ocenił(a) serial na 8
ArchieIl

Owszem, całość wypadła średnio, ale mnie chodziło, o jeden moment. Rozważam go osobno, nie łączę z jakąś całością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones