serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Dom grozy: Miasto Aniołów

Penny Dreadful: City of Angels
2020
1h
5,7 1 882
oceny
5,7 10 1 1882
Kiedy makabryczne morderstwo wstrząsa w 1938 roku Los Angeles, detektywi Tiago Vega i Lewis Michener zostają uwikłani w tajemniczą sprawę. Zobacz pełny opis
Dom grozy: Miasto Aniołów zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

nagrody

Dom grozy: Miasto Aniołów
Zwiastun nr 4 (polski)
Dom grozy: Miasto Aniołów
Zwiastun nr 3
Dom grozy: Miasto Aniołów
Zwiastun nr 2
nr 4 (polski) 2020-04-24T15:03:41 https://fwcdn.pl/webv/35/99/53599/53599.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/38/830738/dom_grozy_miasto_aniolow___trailer_hbo_go.vp9.1080p.webm

Rok 1938. W Los Angeles nie brakuje napięć społecznych i politycznych. Kiedy makabryczne morderstwo wstrząsa miastem, detektyw Tiago Vega (Daniel Zovatto) i jego partner Lewis Michener (Nathan Lane) zostają uwikłani w niebezpieczną intrygę, która odzwierciedla bogatą historię Los Angeles: poczynając od budowy pierwszych autostrad, przezRok 1938. W Los Angeles nie brakuje napięć społecznych i politycznych. Kiedy makabryczne morderstwo wstrząsa miastem, detektyw Tiago Vega (Daniel Zovatto) i jego partner Lewis Michener (Nathan Lane) zostają uwikłani w niebezpieczną intrygę, która odzwierciedla bogatą historię Los Angeles: poczynając od budowy pierwszych autostrad, przez przywiązanie do folkloru meksykańsko-amerykańskiego, niebezpieczne działania szpiegowskie III Rzeszy, po początki radiowej ewangelizacji. Wkrótce Tiago i jego rodzina muszą zmierzyć się z potężnymi siłami, które zaczynają im zagrażać.

studio
Desert Wolf Productions
tytuł oryg.
Penny Dreadful: City of Angels
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dom grozy?

ocenił(a) serial na 7

Co to ma wspólnego z serialem o tym tytule, osadzonym w wiktoriańskiej Anglii, pełnym postaci wziętych z Penny Dreadful Stories?
Nie twierdzę, że Miasto Aniołów będzie złe. Ale to kompletnie inny serial, o innym klimacie i o czym innym. Tytuł dodany chyba tyko aby podpiąć się do bardzo dobrego serialu.

Pierwszy odcinek słaby fabularnie, gryzła mnie też warstwa historyczna. Niestety - ten serial to żerowanie na marce Penny Dreadful, bo wierni fani będą oglądać, oczekując podobnego klimatu, jak w wymienionym serialu, a dostaną takie właściwie nie wiadomo co i mogą się rozczarować.

Zastanawia mnie skąd taka niska ocena dla serialu - pierwszy odcinek bardzo przyjemny, klimat tamtych lat, latynoska muzyka w tle też fajnie dopasowana, aktorsko trudno się doczepić (Nathan Lane w roli detektywa świetny).

To kwestia samej nazwy serialu, bo jednak "Penny Dreadfull" przyzwyczaiło nas do większej dawki...

więcej

temat może i ciekawy ale bardziej na serial w stylu "Zakazane imperium", niż na markę "Penny Dreadful" przede wszystkim brak tu mistycznej otoczki, która została zastąpiona tłem politycznym - mam jednak nadzieję że to ulegnie zmianie

Kompletnie beznadziejny odcinek, o niczym. Serio, patrzałem i nic nie poszło do przodu. Fajna scena tańca, nic więcej. Chyba odpuszczam tego gniota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones