PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679417}

Dom grozy

Penny Dreadful
7,7 33 984
oceny
7,7 10 1 33984
7,5 4
oceny krytyków
Dom grozy
powrót do forum serialu Dom grozy

Aktorzy

ocenił(a) serial na 7

Nie wydaje się Wam, że aktorzy, którzy grają w tym serialu są jacyś tacy kiepsko dobrani do swoich
ról. Są mało charakterystyczni, czy charakterni. Nie pasują do swoich ról, tacy trochę z ulicy :D

ocenił(a) serial na 10
roshi

Uważam dokladnie na odwrót.

ocenił(a) serial na 7
roshi

Według mnie jest idealnie, jest chemia, jest energia. Scena w teatrze, gdzie spotykają się prawie wszystkie postaci prze-ge-nial-na. Ten serial przerósł moje oczekiwania w stu procentach.

ocenił(a) serial na 7
roshi

Według mnie aktorzy są dobrani dobrze, ale mam wrażenie, że niektórzy "mocują się" z charakteryzacją. Potwór Frankensteina jakoś tak dziwnie gra jakby nie unosił swojej stylizacji, choć może to ma tak być, bo ten bohater akurat wstydzi się swojego wyglądu, co rzutuje na to jak się zachowuje i porusza. Dziwna jest też moim zdaniem perukowata fryzura Doriana Greya. W ogóle musiałam praywyknąć do tego aktora. Wydawał mi się dziwny choć wiem z jednego z wywiadów, że jak Reeve Carney wszedł na casting, to ludzie od castingu od razu stwierdzili, że to właśnie jest idealny Dorian.

Na pewno idealnie dobrana jest Angeliqe :D

ocenił(a) serial na 7
Lotta_Rosie

Postacie super - pan Murrey dobrany bardzo dobrze, Dorian - nie dziwie sie ze go wybrali - jest idealny do tej roli. Jedyna postac do ktorej musze sie przyzwyczaic jest Mina - aktorka wg mnie nie pasuje w ogole ale moze musze sie przyzwyczaic bo juz wiele Min widzialam w filmach o draculi- wg mnie najlepiej dobrana jest Jessica de Gouw z serialu Dracula .

ocenił(a) serial na 7
_aischa_

Jesteś na pierwszej serii jeszcze? Ja właśnie oglądam drugą i uważam, że jest niewypałem. Nic się w niej nie trzyma kupy. Pierwsza nawet z Miną (która też mi tak średnio podeszła) jest przy drugiej arcydziełem.

ocenił(a) serial na 8
roshi

po części muszę się zgodzić, może to coś ze stylem grania...ale jedno trzeba przyznać, Ewka wymiata, jestem w połowie 2 sezonu, ale pierwszy należał do niej :D

Inna kwestia, że ostatnimi czasy aktorstwo serialowe bije na głowę filmowe wypociny, przyczyn jest kilka, ale jest to faktem :)

ocenił(a) serial na 9
roshi

Wszyscy aktorzy bardzo mi pasują, poza postacią Brony.

ocenił(a) serial na 7
roshi

Ewka jest jakaś taka zbyt teatralna, może to przez wzgląd na jej doświadczenie aktorskie. Czasami aż za bardzo przerysowana. No nie wiem, jakoś tak mi to trąci... Ale to moje zdanie of kors, serial mega.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones