7,3 2 836
ocen
7,3 10 2836
1 818
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
{"type":"film","id":803080,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/La+Casa+de+las+Flores-2018-803080/tv","text":"W TV"}]}

Fabuła tej mrocznej komedii koncentruje się wokół pozornie szczęśliwej i wiodącej beztroskie życie rodziny prowadzącej kwiatowy biznes, której członkowie skrywają jednak wstydliwe sekrety. Pewnego dnia patriarcha rodu dowiaduje się, że jego długoletnia kochanka niespodziewanie umarła. Postanawia więc sprowadzić ich wspólne dzieci do domu zajmowanego przez żonę i resztę rodziny, która nie miała o niczym pojęcia. Serial opowiada o potrzebie zapewniania najbliższym bezpieczeństwa, a także o umiejętności przebaczania im ich grzechów niezależnie od tego, jak jest to trudne.

opis producenta

Sezon 2:
Po nieoczekiwanej śmierci matki rodu, Virginii de la Mora, rodzina pogrąża się w chaosie. Paulina, która mieszka obecnie w Madrycie z Marią José i jej synem Bruno, wraca do Meksyku, gdy dowiaduje się, że testament jej matki został podważony.

Po powrocie Paulina odkrywa, że w jej domu zapanował jeszcze większy bałagan: jej ojciec, Ernesto, dołączył do sekty, w której liczą się tylko życiowe sukcesy, jej siostra, Elena, przeżywa kryzys tożsamości po ostatnich nieudanych związkach, a Julián znalazł nową, nietypową pracę, która przysporzy mu nowych problemów.

Paulina nie porzuca wprawdzie planów zemsty na Diego, który uciekł z rodzinnym majątkiem, ale czuje się odpowiedzialna za ocalenie swojej rodziny i wskrzeszenie "Domu kwiatów". Nie dostrzega jednak, że skupiając się na swojej misji ratunkowej, może utracić coś ważniejszego - dom, który zaczęła tworzyć u boku Marii José.

opis producenta

Sezon 3:
Paulina próbuje przetrwać w więzieniu, Elena nadal przebywa w szpitalu, a pod ich nieobecność babcia przejmuje dom. Z kolei Diego i Julian muszą zmierzyć się z konserwatywnym sposobem na życie. Przenosimy się też w przeszłość - 40 lat wstecz - kiedy to Virginia, Ernesto, Solomon i Carmela się zaprzyjaźnili. Wtedy też swój początek miały mroczne sekrety i przestępstwa, które prześladują rodzinę do dziś.

Netflix