serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Dom kwiatów

La Casa de las Flores
2018 - 2020
30m
7,3 3 122
oceny
7,3 10 1 3122
Pozornie idealny rodzinny biznes skrywa mroczną stronę i wiele szokujących tajemnic. Zobacz pełny opis
Dom kwiatów zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Dom kwiatów
Zwiastun nr 2 (sezon 3, angielski)
Dom kwiatów
Zwiastun nr 1 (sezon 1, angielski)
Dom kwiatów
Teaser nr 2
nr 2 (sezon 3, angielski) 2020-04-03T10:07:30 https://fwcdn.pl/webv/34/12/53412/53412.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/280/803080/the_house_of_flowers___final_season___official_trailer___netflix.vp9.1080p.webm

Fabuła tej mrocznej komedii koncentruje się wokół pozornie szczęśliwej i wiodącej beztroskie życie rodziny prowadzącej kwiatowy biznes, której członkowie skrywają jednak wstydliwe sekrety. Pewnego dnia patriarcha rodu dowiaduje się, że jego długoletnia kochanka niespodziewanie umarła. Postanawia więc sprowadzić ich wspólne dzieci do domuFabuła tej mrocznej komedii koncentruje się wokół pozornie szczęśliwej i wiodącej beztroskie życie rodziny prowadzącej kwiatowy biznes, której członkowie skrywają jednak wstydliwe sekrety. Pewnego dnia patriarcha rodu dowiaduje się, że jego długoletnia kochanka niespodziewanie umarła. Postanawia więc sprowadzić ich wspólne dzieci do domu zajmowanego przez żonę i resztę rodziny, która nie miała o niczym pojęcia. Serial opowiada o potrzebie zapewniania najbliższym bezpieczeństwa, a także o umiejętności przebaczania im ich grzechów niezależnie od tego, jak jest to trudne.

dystrybucja
Netflix
studio
Netflix
tytuł oryg.
La Casa de las Flores
inne tytuły
The House of Flowers USA
The House of Flowers Wielka Brytania
The House of Flowers Kanada
The House of Flowers Singapur
The House of Flowers Holandia
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Fajny!

ocenił(a) serial na 8

Naprawdę świetnie się oglądało "Dom kwiatów - zajęło mi to 3 dni. To takie połączenie telenoweli (przepych, rezydencje, intrygi) z czarną komedią, a nawet teatrem absurdu. Dobrze zarysowane postacie, humor i świetnie pokazana rola kłamstwa, fałszu i obłudy w życiu codziennym. Warto zobaczyć.

bardzo fajny serial, dobre połączenie dramatu rodzinnego z czarną komedią, bohaterowie z krwi i kości, nie z papieru, lekki i świeży klimat. podobało mi się!

Zaskoczył mnie

ocenił(a) serial na 8

Włączając "Dom kwiatów" byłam przekonana że to produkcja hiszpańska. Gdy dowiedziałam się że jednak to serial meksykański trochę się wahałam czy oglądać dalej. Kino meksykańskie kojarzy mi się tylko z tasiemcami typu "Esmeralda". Dałam mu szanse i nie żałuję. Fabuła fajna , akcja wartka,nie ciągnie się jak flaki z...

Genialny!!

ocenił(a) serial na 9

Ale przyjemnie się to oglądało! Kiedyś z pewnością do tego wrócę, bo nie pamiętam, kiedy po raz ostatni czułam się tak komfortowo oglądając serial.

Julian chyba na zawsze pozostanie moim ulubieńcem:))

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones