PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792826}

Dom z papieru

La casa de papel
8,1 214 203
oceny
8,1 10 1 214203
4,8 6
ocen krytyków
Dom z papieru
powrót do forum serialu Dom z papieru

Serial jak każdy inny ma swoje wady. Niektóre były dla mnie szczególnie bolesne i przyznaje że były momenty kiedy nie dałbym temu serialowi nawet piątki. Jednak za każdym razem kiedy zaczynało mnie to wkurzać wszystko się po chwili naprawiało i dalej przez długi czas mogłem się tą produkcją cieszyć. Po przeczytaniu niektórych postów zauważyłem że większość ludzi albo niedokładnie oglądała serial albo nie pamięta co dokładnie się wydarzyło i stwierdzają że coś było bez sensu. Oczywiście gorąco zapraszam do dyskusji :D

ocenił(a) serial na 9
Metaja

mysle ze naciagany byl pomysl z tym rozladowanym telefonem na koncu. Widac ze poszli na latwizne. Dodatkowo Monici nie ma wsrod zakladnikow co oznacza ze bedzie jawnie poszukiwana za wspoludzial w skoku. A przez Monice i martwego Moskwe dotra i do Denver. Jesli sie myle to mnie popraw, ale zakladnicy chyba wiedzieli ze Denver to syn Moskwy, tak samo jak wiedzieli ze Denver jest z Monica.
Co do reszty to nie mam zarzutow, serial jest mega zajebisty i oby nie spartolili 3 sezonu.

ocenił(a) serial na 9
Agostino

Właśnie zastanawia mnie to co będzie w 3 sezonie bo w sumie fabuła jest można powiedzieć skończona a czytałem że w 3 sezonie bierze też udział aktor grający Berlina a mimo wszystko wątpię żeby całość skupiała się na retrospekcjach. Co do tych poszukiwań, raczej powinni być w stanie dotrzeć do tożsamości wszystkich antagonistów z racji iż w mennicy zostało pełno odcisków palców etc. i poza tym zakładnicy zapewne będą w stanie dość dokładnie opisać wygląd każdego z nich. Co do rozładowanego telefonu na końcu (rozumiem że chodzi o to jak Raquel odnalazła profesora) to zupełnie się zgadzam, moim zdaniem powinni urwać ten wątek żeby nie robić z tego jakiejś przesadnej telenoweli czy romansidła. Wracając do spekulacji na temat kontynuacji. Gdzieś w komentarzach czytałem pomysł żeby udało się ich złapać i zamknąć w jakimś więzieniu o zaostrzonym rygorze i zbudować fabułę wokół ucieczki. Coś na zasadzie Prison Break tylko że zamiast planów ukrytych w tatuażach mają profesora który na bieżąco układa plan doskonałej ucieczki.

ocenił(a) serial na 9
Metaja

no tak! odciski i identyfikacja przez zakładników, ze tez o tym nie pomyslalem. Oby sceny z Berlina udzialem byly retrospekcjami, bo jesli go ozywia to bedzie szmira stulecia. Gosc nie oberwal w serce, ale dostal z 10 kulek. Nie ma szans na jego powrot. Taaak chodzi o to jak Raquel znalazla profesora, no sory ale ten rozladowany telefon to zbyt naciagane dla mnie. To moglo przejsc raz i wtedy to bylo ciekawe, ale znow to powtarzac? Poza tym skad on wiedzial ze ona tam bedzie, i ta jej reakcja tez jakas ciekawa nie byla. I jeszcze przesuniecie akcji o caly rok, gdzie wtedy policja byla, w serialu zostali przedstawieni jako zgraja dzieciaków w piaskownicy. Zakonczenie mnie naprawde rozczarowalo. Ale pomysl z planem ucieczki doskonalej jest ciekawy, to mi sie podoba.

Agostino

Moniki, nie Monici, w języku polskim przy odmienianiu takich imion C zmienia sięw K, jak możńa dalej tego nie wiedzieć.

ocenił(a) serial na 3
Metaja

Ten serial, ma ocenę 8,5 i jest na 10 miejscu na filmwebie, a Ty nie rozumiesz niskich ocen tego serialu? Sama dałaś mu 9 to chyba jakoś strasznie zaniżona nie jest. Moim zdaniem ocena serialu jest mocno zawyżona, bo ten serial jest tak absurdalny, że nie mogę w to uwierzyć.

ocenił(a) serial na 1
Metaja

serial jest tak samo infantylny jak wypowiedzi w stylu: "Nie rozumiem tak niskich ocen serialu"... osoby, które tak piszą nie rozumieją większości rzeczy dookoła, nie tylko niskich ocen...

ocenił(a) serial na 9
mercx

Nie ma to jak hejtować ludzi, po jednym zdaniu które napisali...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones