SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

La casa de papel

2017 43 min.
8,5 127 874
oceny społeczności
8,5 10 1 127874
28 356
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
Ośmioro zamaskowanych przestępców napada na hiszpańską mennicę narodową. Ich przedstawicielem jest tajemniczy Profesor, który prowadzi negocjacje z policją.
{"seasons":[4,3,2,1]}
31
twórca
gatunek
produkcja
Emmy Najlepszy serial dramatyczny w roku 2018
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Dom+z+papieru-2017-792826/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/792826","link":"/serial/Dom+z+papieru-2017-792826/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/792826","link":"/serial/Dom+z+papieru-2017-792826/episode/ranking"}}
Dom z papieru
Zwiastun nr 3 (sezon 3, polski)
Dom z papieru
Zwiastun nr 2 (sezon 2, polski)
Dom z papieru
Zwiastun nr 1 (sezon 1, angielski)
Dom z papieru - Zwiastun Nr 3 (sezon 3, polski) Dom z papieru - Zwiastun Nr 3 (sezon 3, polski)
Wywiad wideo 3 komentarze
Rozmawiamy z gwiazdami "Domu z papieru"

Ośmioro zamaskowanych przestępców wdziera się do budynku hiszpańskiej mennicy narodowej, skąd zamierza zrabować niemal dwa i pół miliarda euro. Akcją z zewnątrz kieruje tajemniczy Profesor (Álvaro Morte), który wcześniej przez kilka miesięcy przygotowywał specjalistów z różnych dziedzin do napadu stulecia. Uczestnicy skoku nie znająOśmioro zamaskowanych przestępców wdziera się do budynku hiszpańskiej mennicy narodowej, skąd zamierza zrabować niemal dwa i pół miliarda euro. Akcją z zewnątrz kieruje tajemniczy Profesor (Álvaro Morte), który wcześniej przez kilka miesięcy przygotowywał specjalistów z różnych dziedzin do napadu stulecia. Uczestnicy skoku nie znają swoich imion, ze względów bezpieczeństwa zwracają się do siebie, używając pseudonimów zaczerpniętych od nazw światowych miast. Nie mogą również nawiązywać bliższych relacji. Profesor przygotował niezwykle skomplikowany plan, wydaje się brać pod uwagę każdą ewentualność i mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, ale nie wszystko przebiega tak jak oczekiwał.

Postać Tokio, pod względem fryzury oraz stylu ubierania, była wzorowana na Matyldzie z filmu "Leon Zawodowiec".
Specyficzny śmiech Denvera został zapisany w scenariuszu na długo przed tym jak Jaime Lorente dostał tę rolę. Scenariusz określał go zwyczajnie jako "tandetny śmiech" i każdy z aktorów biorących udział w castingu interpretował go na swój sposób.
W 4. odcinku 2. sezonu podczas transmisji na żywo z mennicy możemy dostrzec, że Oslo oddycha, mimo tego, że gra postać martwą.
Bella ciao
mycookiemonster ocenił(a) serial  na 
Cały serial można potraktować jako współczesną wariację na temat opowieści o Robin Hoodzie, mocno inspirowaną twórczością Quentina Tarantino, do której dodano elementy ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 49%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.