PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809870}

Doom Patrol

7,3 7 286
ocen
7,3 10 1 7286
Doom Patrol
powrót do forum serialu Doom Patrol

No nie dam rady

ocenił(a) serial na 2

6 odcinek mnie zabił - poddaje się. Ta scena z balonem, policjantami piniatami itd, albo ja jestem inny, albo nie rozumiem tego dzieła.

Chomik_88_

Jestem po twojej stronie.Przy pokazywaniu tego dzieła powinien być znak ostrzegawczy.

ocenił(a) serial na 8
Chomik_88_

Wydaje mi się, że jednak nie do końca rozumiesz przekaz. Serial ma być miejscami groteskowy, nieco absurdalny czy "tandetny". To celowy zabieg. Świat w nim często pokazywany jest jakby w krzywym zwierciadle, co zauważyłbyś oglądając go do końca (gdzie np Pan Nikt staje się narratorem serialu, podsumowuje odcinek w czasie jego trwania, zaprasza na kolejny w którym ma nam pokazać jak bardzo dokopie innym itp..). Serial jest na prawdę świetny, zwłaszcza w momentach gdy skupia się na uczuciach poszczególnych bohaterów...
Poza tym ja nie jestem zwolennikiem oceniania serialu/filmu po jego części. Produkcja ma (póki co) 15 odcinków, a Ty oceniasz ją po 1/3? Z całym szacunkiem, ale to bez sensu. To jakbyś ocenił mecz piłki nożnej po 30 bezbramkowych minutach. Nieważne, że później było genialne widowisko, grad bramek, pięknych zagrań i fantastycznej oprawy na trybunach i finalny wynik 3:3. Tobie się nie podobał początek, więc naraaa 2/10...

ocenił(a) serial na 4
flavious

im dalej tym gorzej, zatem można założyć, że jego ocena byłaby jeszcze niższa, po odcinku 8 ocena spadłaby do 1, a przed końcem byłaby na minusie - finał raczej znacząco by nie poprawił całkowitej oceny.

ocenił(a) serial na 2
flavious

Byc moze masz nawet rację, ale dla mnie życie jest zbyt piekne (ma wiele do zaoferowania) bym meczyl sie, marnowal czas z nadzieja, ze byc moze film, serial, mecz - nagle pod koniec sie rozkreci i wynagrodzi mi te męki, ktore do tej pory przechodziłem. Czlowiek z biegiem lat staje sie wybredny :)

ocenił(a) serial na 2
flavious

Miejscami? Nieco? Ten serial jest tandetny do granic. Absurdalny humor to jest w parodiach, w tym serialu humor nie jest nawet żenujący.

ocenił(a) serial na 8
Chomik_88_

Niekoniecznie - może po prostu należysz do ludzi nie gustujących w absurdzie i/lub grotesce. Zdarza się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones