PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10028468}

Doona!

Leedoona!
6,9 549
ocen
6,9 10 1 549
Doona
powrót do forum serialu Doona!

Zakonczenie

ocenił(a) serial na 8

Zakonczenie jest nielogiczne. Jest kasa,wszystko idzie dobrze,czas odczekany,nie ma problemów to dlaczego nie sa razem skoro tego pragną ???

ocenił(a) serial na 4
K_K1969

bo koreańscy scenarzyści rzadko kiedy umieją w zakończenia.
(tak, wiem, to na bazie webtoona jest)

ocenił(a) serial na 7
K_K1969

Bo to samo życie? Świetne zakończenie. Jakbym patrzył na swój związek sprzed ćwierć wieku. Wszystko idealnie , więc się rozstaliśmy, żeby mieć piękne wspomnienie.

lornemalwo

Samo życie? Człowieku mało kto ma takie skrzywione pomysły jak "dobrze idzie w związku trzeba się rozstać". Chyba trzeba być psychopatą.

ocenił(a) serial na 7
erasus

Po prostu oszczędziłem sobie rozczarowań. Ale rozumiem że do tego trzeba mieć nieco odmienny obraz świata i jasno sprecyzowane cele, które dla większości ludzi są niezrozumiałe :)

K_K1969

Scena otwierająca po Doonie! We wstępie do odcinka 9 Doo-na i Won-jun spotykają się ponownie na polu. Wracając do początku odcinka widać, jak Doo-na i Won-jun spotykają się na różowym polu. Scena ta nie pojawia się ponownie w żadnym momencie odcinka i nie jest wyjaśniona.
Ale jasne jest, że scena musi mieć miejsce długo po tym, jak Won-jun zdał egzamin. W tej scenie Won-jun wygląda wyraźnie starzej i ma na sobie beżowy trencz, tak jak w Japonii. Jest również prawdopodobne, że ma na sobie dokładnie ten sam garnitur i krawat. Ale Doo-na ma na sobie inny wygląd.
Jeśli trzymamy się teorii, że w ich historii jest coś więcej, może być tak, że spotkali się ponownie, aby pogodzić swój związek lub w ogóle nigdy się nie rozstali. W końcu Won-jun wydaje się mieć znaczący uśmiech, gdy patrzy na Doo-nę. Aby rozwinąć tę teorię, odcinek 8 pokazuje Won-juna w tym samym stroju przechodzącego przez ulicę po przejeździe pociągu. Odcinek 7 pokazuje Doo-nę w innym wyglądzie, przechodzącą przez tę samą ulicę, a akcja obu wydarzeń rozgrywa się w Japonii, na podstawie otaczającego ich napisu.
Na początku odcinka 7 scena przedstawia ich oboje naprzeciw siebie po torach kolejowych. Małe sceny przedstawiają ich także razem na plaży i Doo-nę ubraną w ten sam strój co pole w pociągu. Być może było tak, że Won-jun i Doo-na utrzymywali swój związek w tajemnicy

ocenił(a) serial na 7
Marcin_Szalanski_pl

za duzo tych ale.. jestem na 4 odcinku ale przypadkiem zaspojlerowalem sobie zkaonczenie i juz mi sie odechcialo ogladac, skro NIE BEDA RAZEM :( ( :D ) ... ale moze sie przekonam!

ocenił(a) serial na 10
Marcin_Szalanski_pl

Masz rację odc 9 pierwsza scena jest zakończeniem spotykają się dalej Reżyser często w filmie przedstawia zdarzenia w różnym czasie Godzą się w mieszkaniu chłopaka i bardzo za sobą tęsknili On zostawia ja bo tak bardzo ja kocha że nie chce stać na drodze jej kariery. Ona mimo że odnosi sukcesy na scenie i ma wielu fanów w domu jest samotna , więc kiedy spotkali się ponownie z nowy są razem oboje mieli łzy szczęścia w oczach i teraz mogą się spotykać i to nie potajemnie bo DOONA nie obawia się już o karierę zwłaszcza że jest rok 2027

K_K1969

Są razem tylko utrzymują to w tajemnicy, żeby znowu ich nie rozdzielili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones