PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801830}

Dope

7,2 1 063
oceny
7,2 10 1 1063
Dope
powrót do forum serialu Dope

Bardzo fajny:)

ocenił(a) serial na 6

Bardzo fajny i ciekawie nakręcony dokument, ma się wrażenie że jest się centrum wydarzeń.

ocenił(a) serial na 6
51CK_JOK3R

Jakoś tak, nie koniecznie jest taki fajny, samo kręcenie ok, wygląda jak by miało się zazębić, ale qwa ani razu się nie zazębia :D

tegesno

Paradokument coś w stylu dlaczego ja , policjantki i policjanci i inne herezje strasznie naciągany

ocenił(a) serial na 6
Amynophylina

takie W11 po Netflixowemu tyle że jako seria a nie procedural :D

ocenił(a) serial na 7
Amynophylina

masz racje,oglada sie fajnie, lecz jak sie dokladnie przyjrzymy widzimy techniczne niedoróbki np w 1 sezonie w dwóch odcinkach dilerzy rozmawiaja przez telefon,szkoda ze na wyswietlaczu nie ma zadnego polaczenia tylko jest memu, raz diler odbiera telefon i odrazu slychac kogos na glosnomowiacym a dopiero po 2 sekundach diler go wlacza...takze mysle ze producenci to przeoczyli. Mimo tego dobrze sie to oglada, mysle ze to moze odzwierciedlac faktyczny stan dzielnic w ameryce

Kandulski_Sebastian

takie pytanie na szybkiego ;) ,wiadomo coś, o 2 sezonie, kiedy będzie??? Thx!

ocenił(a) serial na 7
szaki3

Sezon 2 juz jest, zawiera 4 odcinki. 3 sezonu juz chyba nie bedzie ;/

Kandulski_Sebastian

zatem można jakieś namiary, na 2gi sezon pl?

ocenił(a) serial na 7
szaki3

Ja oglądałem na Netfliksie.pozdrawiam

Kandulski_Sebastian

Cały ten serial to jedna wielka mistyfikacja. Nie ma tam dilerów, to są wszystko aktorzy i wszystkie odcinki są wyreżyserowane.

ocenił(a) serial na 7
perun_6

Masz rację. Ja nigdzie nie kwestionowałem realizmu tego serialu. Napisałem tylko że sie fajnie ogląda

Kandulski_Sebastian

Lubię filmy dokumentalne z dużą dozą realizmu, dlatego nie byłem w stanie się przemóc aby ten serial w całości obejrzeć.

51CK_JOK3R

Jeden wielki pic na wodę. Pierwszy odcinek; jedzie podejrzanie wyglądający Latynos, ubrany na czarno, kurtka, kaptur, do tego w czarnych rękawiczkach, zdezelowanym kamperem, bez tablicy rejestracyjnej z tyłu (z tyłu w USA jest obowiązkowa), przez środek miasta w środku lata. Łykacie ten kit?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones