PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595770}

Downton Abbey

8,2 37 458
ocen
8,2 10 1 37458
7,6 7
ocen krytyków
Downton Abbey
powrót do forum serialu Downton Abbey

Baxter i Thomas...

ocenił(a) serial na 10

Ja już pomijam fakt, że oni w końcówce serialu zdołali się jakoś zakolegować (głównie dzięki temu, że panna Baxter miała do Thomasa ANIELSKĄ cierpliwość i chyba jako jedyna nie nabierała się na te jego udawane drwiny).

Ale w mojej głowie coś się ulęgło i nie chce odejść, mimo że sobie powtarzam, że to nierealne...

Wyobraźcie sobie, że w domu pojawia się ktoś nowy. Gość albo pracownik. Ktoś, kto jest na tyle blisko z domownikami, by zauważyć, że oni się lubią, ale nie na tyle, żeby ktoś go uświadomił względem Thomasa. Przypominam, że Molesley mieszka już gdzie indziej, więc nie widać jak się z Baxter mają ku sobie (zresztą w filmie chyba tego nie było).

I ten ktoś puszcza plotę, że Thomas i Baxter mają romans :D wyobraziłam to sobie dziś rano i nie mogę przestać się chichrać :D Thomas pewnie by się zapluł i zasmarkał ze śmiechu :D Albo by powiedział tym swoim tonem "Niestety, panna Baxter W OGÓLE nie jest w moim typie" :D

Oj byłaby polewka na miarę "domu rozpusty" prowadzonego przez panią Patmore :D

ocenił(a) serial na 10
singri

Oglądam czwarty raz i się zastanawiam... Czy w serialu pada imię panny Baxter? Bo nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek je wypowiadał.
Cora mówi jej po nazwisku, a wszyscy inni "panno Baxter". Jedyną osobą, która mówi jej po imieniu jest Thomas, ale nie przypominam sobie, żeby je wypowiadał...

Chyba zacznę oglądać w oryginale :D może wyłapię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones