PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94335}

Dragon Ball GT

7,6 31 268
ocen
7,6 10 1 31268
Dragon Ball GT
powrót do forum serialu Dragon Ball GT

Ulice pustoszały jak to leciało w telewizji, żadnego dzieciaka nie byłe w tym czasie na dworze:-)

ocenił(a) serial na 8
PawelK

Pamietam jeszcze jak przychodzilo sie po obejrzeniu odcinka i analizowalo sie go z kolegami ;3

Rengiman

Początkowo nie trawiłem tej bajki, jak zresztą całego gatunku anime, a potem nie mogłem żyć bez tej bajki, aż łezka się w oku kręci.

Pierwszy Dragon Ball zacząłem oglądać, tylko i wyłącznie że na RTL 7 (obecnie TVN 7) po Dragon Ball leciał mój ukochany serial SeaQuest DSV
http://www.filmweb.pl/serial/SeaQuest-1993-93853
Ale przed nim leciał Dragon Ball, zacząłem oglądać i się wkręciłem n dobre:-)

ocenił(a) serial na 10
PawelK

Ja na Dragon Ball trafiłam przypadkowo, szukając z bratem w tv jakiejś bajki. Tak długo skakałam po kanałach aż natrafiłam na kanał RTL. Zobaczyłam małego chłopca, który zmaga się z jakimś potworem. I to był ten moment, jakby miłość od pierwszego wejrzenia ;)
Od tamtego momentu minęło 10 lat, a ja nadal oglądam DB. Mama mówi, że jestem dziecinna, jak w wieku 20 lat można oglądać coś takiego, ale ja o to nie dbam. Dziś obejrzałam ostatni odcinek DB Gt i płakałam jak bóbr.. Historia Goku dobiegła końca,a ja nadal czuję niedosyt. Z pewnością, gdy już będę miała własne dzieci będę im puszczać Dragon Ball - może on także się zafascynują tym anime :)

xSERAFIAx

Seria Dragon Ball to właściwie jedyne anime jaką oglądałem, oprócz tych anime jakie oglądałem na Polonii 1: http://www.filmweb.pl/forum/telewizja+i+seriale/ANIME+I+BAJKI+Z+POLONIA+1+i+nie+ tylko+-+OPENINGI+%3A)))))+Milego+ogladania+%3A))))),1213259

Generalnie nie cierpię anime, a DB którego po prostu uwielbiam oglądam tylko dla tego że po nim leciał SeaQuest
www.youtube.com/watch?v=bau6aDnLgcQ

xSERAFIAx

Seria Dragon Ball to właściwie jedyne anime jaką oglądałem, oprócz tych anime jakie oglądałem na Polonii 1: http://www.filmweb.pl/forum/telewizja+i+seriale/ANIME+I+BAJK...

Generalnie nie cierpię anime, a DB którego po prostu uwielbiam oglądam tylko dla tego że po nim leciał SeaQuest

www.youtube.com/watch?v=bau6aDnLgcQ

xSERAFIAx

Kocham cie <3

ocenił(a) serial na 10
bartek50cent

Hehe :) Powiedz mi, na jakiej stronie oglądałeś DBZ: Battle of Gods i czy były napisy polskie? ;p

xSERAFIAx

Ja jeszcze nie ogladalem :) czekam az bedzie dostepne na kinomaniaku . A tobie radze puki co obejzec nastepny epizod bardocka jesli juz nie ogladalas ;p

ocenił(a) serial na 10
bartek50cent

Jeśli c hodzi o filmy to większość oglądałam, ale odświeżę sobie pamięć ;)

xSERAFIAx

Kurde az sie rozmarzylem zeby tak z dziewczyna usiasc przed telewizorem i ogladac dragon balla :) marzenie ehhehehe

ocenił(a) serial na 10
bartek50cent

Hehe nie jestem pewna, czy wtedy byłbyś wystarczająco skupiony na DB ;)

xSERAFIAx

Bylbym skupiony i szczesliwy i jeszcze komentarze "NO DAWAJ SONGO !!!! " od dziewczyny heheh

xSERAFIAx

A pozatym nie przekonasz sie jak nie sprobujesz ;p

ocenił(a) serial na 10
bartek50cent

:) Czy to miała być jakaś propozycja? ;p

ocenił(a) serial na 8
xSERAFIAx

Jeszcze ten głos lektora na końcu ''Songo zdążyliśmy go już polubić''

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones