131 odcinków
7,9 8 455
ocen
7,9 10 8455
1 275
chce zobaczyć
{"type":"film","id":744108,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Dragon+Ball+Super-2015-744108/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Dragon Ball Super
  • foxmeister ocenił(a) ten serial na: 1

Przez prawie 2 lata łudziłem się, że coś z tej serii jeszcze będzie, aż w końcu odpuściłem sobie oglądanie jak tylko zobaczyłem na ekranie Broliego. Słaba kreska to najmniejszy problem tej serii, zresztą i tak się znacznie poprawiła i w większości przypadków jest okej. Postacie kompletnie wyprane z charakteru, głupie i irytujące, absolutnie zero logiki nawet jak na standardy DB, zero oryginalności, same zrzynki z innych serii/filmów i recolory istniejących poziomów. Goku po latach treningu ma problemy z każdym kto chociaż chwilę potrenuje.

Najmocniejszą stroną tej serii i jedyną trzymającą poziom jest pierwsza saga, która i tak jest kalką tej z 14 kinówki. Poza Hitem nie potrafię przytoczyć ani jednej ciekawej postaci jaką Super wprowadziło (Beerusa nie liczę jako postać z DBS z wyżej wymienionego powodu). Saga Zamasu miała dobry klimat, ale wszystko inne kulało i jest to chyba najmniej logiczna saga jaka powstała + beznadziejny antagonista, który był zlepkiem chyba wszystkich możliwych wrogów z poprzednich serii. Naukę Mafuby z telefonu i 5-minutową fuzję najlepiej przemilczę.

DBS pod żadnym względem nie dorównuje DB, DBZ i DBGT.
    Marny skok na kasę wypchany słabej jakości fanservicem i znikomymi śladami oryginalności.

• ChubakaCieLubi ocenił(a) ten serial na: 5

foxmeister Nie prawda, DBS jest po prostu inne ale jak obejrzysz całe to jest na przyzwoitym poziomie.

Zresztą teraz twórcy ośmielili się połączyć różne uniwersa tłumacząc to faktem że GT i DBS działy się w różnych ziemiach.

Tak więc teraz Goku SSJ4 może się zmierzyć z Goku z supera. Albo to na turnieju miedzy wymiarowym albo przez time patrol.

Saga Zamasu była super tu nie ma czego nawet się czepiać.

Zresztą takich zlepków już nie raz się doczekaliśmy. Cell przecież był zlepkiem Friezy, Sayan i Piccolo.

• ChubakaCieLubi to po prostu profanacja serii dragon ball i dragon ball z

• boskismok27 ocenił(a) ten serial na: 1

CriSS_Szymon_Szydlik zgadzam sie. to nie powinno powstac.