serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Dragon Ball Super

2015 - 2018
24m
7,9 9 128
ocen
7,9 10 1 9128
Po pokonaniu Majin Buu na Ziemię powraca pokój. Jednak w odległej galaktyce pojawia się nowe zagrożenie – przebudzony bóg zniszczenia, Beerus. Zobacz pełny opis
Dragon Ball Super zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

świat

premiera

TOP
TOP 5 Gier z postaciami Toriyamy
Dorobek kulturowy Akiry Toriyamy to nie tylko mangi. Twórca ten od dekad wnosi ogromny wkład w branżę gier wideo. W tym materiale przyjrzymy się bliżej pięciu najlepszym grom z postaciami stworzonymi przez Akirę Toriyamę. 2024-04-24T15:03:43 https://fwcdn.pl/webv/88/24/68824/68824.6.jpg

Bezpośrednia kontynuacja jednego z kultowych seriali anime. Mija kilka lat od pokonania przerażającego Majin Buu. Na Ziemię powraca spokój i ład. Lecz w odległej galaktyce, z kilkudziesięcioletniego snu, budzi się Beerus, bóg zniszczenia, który nawiedzany jest przez wizje wojownika zdolnego go pokonać. Beerus postanawia go odnaleźć i trafia on na obrońcę Ziemi, Son Goku.

na podstawie
studio
Dangun Pictures / Fuji Television Network / Fuji TV / więcej
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Przyznam szczerze, że dosyć długo podchodziłem do tej serii. Choć Dragon Ball to moje anime dzieciństwa, to jednak nie mogłem się pozbyć wrażenia, że Super może zostać zniszczone, przerobione, a co najgorsze .. pozbawione esencji tej serii.

Na szczęście myliłem się. DB Super to nie tylko piękna, choć prosta...

Goku, jako mistrz walki posiadałby dużą inteligencję (w tym inteligencję ruchową). Ponadto wysoką mądrość ( w końcu te wszystkie super sajaniny) i inteligencję taktyczną (przewidywanie ciosów itp.) A ma mentalność i inteligencję na poziomie 6 latka.
Postacie typu pilaf, bogowie z innych wymiarów (słoniki jakieś,...

Nie mogę się doczekać, ale nie wiem czy bez francuskiego dubbingu będę w stanie w pełni się delektować. Te głosy Goku i Vegety w tej wersji były idealne.

Przez prawie 2 lata łudziłem się, że coś z tej serii jeszcze będzie, aż w końcu odpuściłem sobie oglądanie jak tylko zobaczyłem na ekranie Broliego. Słaba kreska to najmniejszy problem tej serii, zresztą i tak się znacznie poprawiła i w większości przypadków jest okej. Postacie kompletnie wyprane z charakteru, głupie i...

więcej

... gdy o godzinie 15:30 podwórko pod blokiem opustoszało bo wszyscy szli oglądać kolejny odcinek Dragon Ball na stacji RTL7 ????? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones