PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94339}

Dragon Ball Z

8,5 82 tys. ocen
8,5 10 1 82489
9,0 5 krytyków
Dragon Ball Z
powrót do forum serialu Dragon Ball Z

Opis, plakat, zwiastun - http://cytrynkacowartoobejrzec.blogspot.com/2014/12/dragon-ball-z-2015-fukkatsu- no-f.html

ocenił(a) serial na 8
Anetaa4

Eh, odgrzewanie odgrzanego już kotleta. Freeza już dla SSJ1 to żaden przeciwnik, a nasi bohaterowie są już na etapie SSJ3 i SSJG. Nawet gdyby posłużyć się argumentem "zwiększenia mocy po wskrzeszeniu" to o ile niby ta jego moc mogłaby wzrosnąć, Cell, który był już o klasę wyżej od Freezy też umarł i wrócił, a wyłapał oklep od Gohana SSJ2

ocenił(a) serial na 10
Zuku1916

No Freeza nawet gdyby był nieśmiertelny to nie miał by szans, jednie to jakaś opcja że uda mu się dokonać nowej przemiany i jego moc drastycznie wzrośnie.

ocenił(a) serial na 8
Anetaa4

Tak, wlasnie później doczytalem, ze ma sie pojawic jego kolejna transformacja. Troche to zabawne szcerze powiedziawszy. Spodziewalem sie ze kinowki pojda w strone tego Beersa i Whisa (ktorzy tez maja sie pojawic) i Songo bedzie sobie latal po tych wszechswiatach wszystkich i szukal godnego przeciwnika ;] chociaz jak to sam tworca okreslil jezeli Songo ma w skali moc 6 to Beers ma 10, a whis 15 wiec sporo pracy przed nim jeszcze. A co do Freezy to jego brat Cooler mial tez jedna przemiane wiecej i szybko bo tam Songo polozyl. Ale Db to Db, nie odmowie sobie na pewno!

ocenił(a) serial na 10
Zuku1916

No minusem (jak dla mnie) Dragon Ball`a jest to że moc może tam brdzooo szybko rosnąć do kolosalnych rozmiarów - więc może i tak będzie tym razem z Freezą. Ja też myślałam iż będzie coś związanego z nimi i faktycznie będzie, ale nie tak jak myśleliśmy.