miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Drakula

Dracula
2020
1h 30m
6,2 19 001
ocen
6,2 10 1 19001
5,9 15
ocen krytyków
Nowa wersja klasycznej historii prezentuje losy Drakuli od czasów jego młodości w Europie Wschodniej aż po starcia z potomkami Van Helsinga i dalszą przyszłość. Zobacz pełny opis
Drakula zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

nagrody

Drakula
Zwiastun nr 1 (polski)
Drakula
Teaser nr 2 (polski)
Drakula
Teaser nr 1
nr 1 (polski) 2020-01-03T15:28:49 https://fwcdn.pl/webv/25/30/52530/thumbnail.52530.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/127/834427/drakula___zwiastun_finalny___netflix.vp9.1080p.webm

Znudzony swoim życiem i otoczeniem hrabia Drakula (Claes Bang) postanawia przeprowadzić się do Anglii. Pod pretekstem uporządkowania dokumentów przed wyprowadzką zaprasza do swojego zamku w Rumunii Jonathana Harkera (John Heffernan), młodego radcę prawnego. Mężczyzna szybko odkrywa, że jego kompetencje nie mają znaczenia dla arystokraty,Znudzony swoim życiem i otoczeniem hrabia Drakula (Claes Bang) postanawia przeprowadzić się do Anglii. Pod pretekstem uporządkowania dokumentów przed wyprowadzką zaprasza do swojego zamku w Rumunii Jonathana Harkera (John Heffernan), młodego radcę prawnego. Mężczyzna szybko odkrywa, że jego kompetencje nie mają znaczenia dla arystokraty, a jednocześnie jego stan zdrowia pogarsza się z dnia na dzień. By uniknąć śmierci ucieka do pobliskiego klasztoru. W opactwie spotyka siostrę zakonną Agatę Van Helsing (Dolly Wells). Znawczyni okultyzmu wykorzystuje swoją wiedzę by zdemaskować i unicestwić wampira.

na podstawie
Bram Stoker (powieść)
studio
British Broadcasting Corporation (BBC) / Hartswood Films / Netflix
tytuł oryg.
Dracula
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone na Zamku Orawskim, w Zubercu i Bańskiej Szczawnicy (Słowacja) oraz w Londynie, Bray, Whitby, Windsorze i Reading (Anglia, Wielka Brytania).
Okres zdjęciowy trwał od 4 marca do 1 sierpnia 2019 roku.
Prace nad serialem rozpoczęły się w 2017 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Pierwszy i drugi odcinek, moim zdaniem w jak najlepszym porządku (drugi trochę naciągany ale też klimatem nie odbiega od jedynki) .
Fajny klimat, dreszczyk emocji, serial długo trzyma w niepewności. Ja bym bardziej sklasyfikował dracule jako Thriller, ale tylko pierwsze dwa odcinki.
Trzeci wyłączyłem po 20 minutach....

więcej

Serial ma tylko trzy odcinki. 1 i 2 zostały uznane za całkiem niezłe, ale 3 odcinek jest krytykowany i wielu zawiódł. Mi się jednak podobał.
Świetna gra aktorska Claesa Bang. Według mnie -idealnie spisał się w postaci Draculi. Mam nadzieję, że ta rola otworzy mu kilka drzwi, bo chętniej częściej oglądałabym go na...

Pierwszy i drugi odcinek są ok. Jest trochę straszni, trochę czarnego humoru no i najlepsza postać siostra Agata. Trzeci to padaka. Zakończenie jeszcze gorsze. O ile 1 i 2 mogę dać 7;to 3 odcinek maks 4.5. Zmarnowany potencjał

hmmm

użytkownik usunięty
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

TO NIE horror .

ocenił(a) serial na 5

Pierwszy odcinek dawał rade ale 2 i 3 to porażka . Krwiopijca po stu latach obsługujący się tabletem i te WiFi, UWAGA " hasło TO moje imię" , nie dałem rady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones