PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834427}

Drakula

Dracula
6,2 18 998
ocen
6,2 10 1 18998
5,9 15
ocen krytyków
Drakula
powrót do forum serialu Drakula

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/netflix-serial-dracula-bbc-one-premiera

pogodno_2

Liczę na to że pojawi się u nas na BBC Drama - Obejrzę ponieważ zapowiada się już od dłuższego czasu, o wampirach który nie jest jednak kierowany głównie do nastolatków :)

buterfly

Ja też mam spory apetyt na ten serial. Oby nie okazał się refluksogenny ;)

buterfly

Premiera Draculi ma się odbyć tej zimy na BBC One w Wielkiej Brytanii i będzie dostępna dla widzów Netflix poza Wielką Brytanią.

pogodno_2

Wielki dzięki za ingo kolejny serial wart obejrzenia szkoda że doba ma tylko 24 godziny ;)

buterfly

Owszem. Najwyższy czas, żeby naukowcy popracowali nad tym problemem ;)

użytkownik usunięty
pogodno_2

Hmm, oby okazał się lepszy niż ten nieszczęsny "Dracula" z 2013 roku z panem Henrykiem Tudorem...

Tamtego nie widziałam-jakoś mnie nie zachęcił, ale ten-nęci bardzo. Może to zasługa głównej roli-aktor z duuużo większą charyzmą i tym "czymś" niż poprzednik.

Ja mam nadzieje że taki klimat będzie też miał inny serial o wampirach czyli ''The Vampire Chronicles'' od Hulu - O ile powstanie bo ostatnio o nim cicho ):

użytkownik usunięty
buterfly

No właśnie, na ten serial czekam w sumie już o od bardzo, bardzo dawna :)
Uwielbiam Kroniki Anne Rice (czytałam je w gimnazjum, okres fascynacji alternatywą :)) i w sumie trochę dziwi mnie, że do tej pory brano się za adaptacje średnio napisanych powieści o wmapirach (Vampire Diaries, True Blood) a nie pomyslano o godnej kontynuacji Wywiadu z wampirem.

100% racji dlatego wyczekuje ino czy już kogokolwiek angażowano do konkretnych ról, czy już wiadomo kiedy rozpoczną się zdjęcia - Ale na razie konkretnych informacji brak, oby nie okazało się że porzucono pracę nad serialem ):

buterfly

Mały cytacik: "Choć "Dracula" to koprodukcja BBC i Netfliksa, wszystko wskazuje na to, że reszta świata obejrzy serial po Brytyjczykach. BBC One ogłosiło, że nowa wersja historii XIX-wiecznego wampira pojawi się na ekranach 1 stycznia 2020 roku. Cały sezon, składający się – tak jak "Sherlock" – z trzech 90-minutowych odcinków zostanie wyemitowany na Wyspach w trzy wieczory, z finałem 3 stycznia."

pogodno_2

Dzięki za info wiem możliwe że i trafi do nas :)

buterfly

Musi, łaski nie robi ;)

pogodno_2

4 stycznia na Netflixie.

pogodno_2

Dzięki za info :)

pogodno_2

Nowy zwiastun...
https://www.youtube.com/watch?v=fokdvaYR220&t=0s
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

pogodno_2

Obejrzałam pierwszy odcinek (urywkami) oj apetyt jest, jest na co czekać!

JOANNA108

Absolutnie Ci wierzę, sam trailer mi już urwał-nie powiem co. Czekam baaaardzo ;)

pogodno_2

Ja sobie też ostrze pazury, wszystko co produkcji BBC biorę w ciemno - mój plan; poczekam na całość i obejrzę na raz :)

JOANNA108

Twarda sztuka z Ciebie ;) Podpisuję się wszystkimi palcami pod "braniem w ciemno BBC" ;)

pogodno_2

Prawda! Maja obłędne produkcje i co ciekawe lubię ich mini seriale. nie musi człowiek czekać na 19 sezon, :) choć nie twierdzę, ze na Wyspach nie maja oper mydlanych produkcji BBC, chyba mają :)

JOANNA108

Jasne. Albo jak robią serię kostiumową-nawet, jak się nie lubi-ma to jakość.

pogodno_2

Zgadzam sie w 100%, a tego "Drakulę" znowu sobie przeglądam, :)

JOANNA108

Taaaa, a ktoś miał czekać na całość......;)

pogodno_2

To jest silniejsze ode mnie, zaczęłam się zastanawiać, czy może dam rade pociagnąc w oryginale, nie ma zbyt dużo dialogów.

JOANNA108

Ha, ha, ha, widzę, że-(wysy)ssanie-nomen omen-masz nie gorsze niż sam Drakula ;)

pogodno_2

Bardziej trafnie tego ując się nie dało :) nie cierpię czosnku :)

JOANNA108

Ja wręcz przeciwnie-dodawałabym go nawet do kawy ;)

pogodno_2

Chciałabym widzieć jak pijesz ta kawę z uśmiechem na twarzy :)

JOANNA108

I byś się zdziwiła ;)

pogodno_2

Kurcze nie mam jak sprawdzić , podobnie jak ty nie zobaczysz co się ze ,mną dizeje na widok czosnku - wyraz twarzy - mina (bezcenne)

JOANNA108

Nie sprawdzisz, ale zaufaj mi. Pogodno_2 ;)

pogodno_2

PSSST... to znowu ja, stoję przed dylematem, bo już drugi odcinek widzę, że dostępny... oglądnę tylko malutki fragmencik :) To z trailera mnie ciekawi z tym młodym w garniturze czy fraku a to wypatrzyłam, że ofiara z drugiego odcinka :)

JOANNA108

Ja się przywiązałam do kaloryfera i czekam na jutro. Dam radę ;)

pogodno_2

Widać, że kuzyni Blade'a również pojawią się w serialu...

Evander22

Ja przekonam się za kilka godzin-ciary są ;)

pogodno_2

O, widzę, że jest całość :) WIECZÓR FILMOWY - TO LUBIĘ! To jak obejrzę, to wymienimy się opiniami :)

JOANNA108

Dokładnie w tym momencie zobaczyłam trzy odcinki i-po powrocie z rowerowego kina-rzucam się na pewną szyję ;)

pogodno_2

Obłóż się kawa z czosnkiem i dasz radę :) ja skończę Watahę to wezmę się za Draculę :) chyba, że nie wytrzymam :)

JOANNA108

Wróciłam z kina, zabieram się Hrabiego ;)

pogodno_2

Ale mnie zaciekawiło to rowerowe kino, serio, nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, zrobiłam research internetowy.
Pierwsza wizja, cala sala zamiast foteli wypełniona rowerkami stacjonarnymi i pedałuj ile wlezie podczas projekcji filmu :) chyba na tym troch polega takie kino rowerowe?

JOANNA108

Aż mi serce pęka, że muszę Cię rozczarować. Wizja opisana wyżej jest piękna i dokładnie tak bym je sobie wyobrażała. Do mojego kina studyjnego kina dojeżdżam rowerem, stąd-przepraaaaaszam-takie określenie ;)

pogodno_2

No to masz babo placek :) ale pojechałam po całości :)

JOANNA108

Zawsze szukajmy pozytywów, więc-kto wie, może właśnie wymyśliłaś nowy typ kina:rowerowe ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones