serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Droga

1973
57m
7,4 2 839
ocen
7,4 10 1 2839
Kierowcy bazy transportowej PKS jeżdżą po kraju, angażując się w problemy spotykanych ludzi. Zobacz pełny opis
Droga zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Serial telewizyjny utrzymany w konwencji kina drogi, o wątkach od melodramatycznego i komediowego po dramatyczny i sensacyjny. Kierowca bazy transportowej PKS jeździ po całym kraju i spotyka ludzi, którym przychodzi z pomocą. Kiedyś opuścił syna i jego matkę. Pogubił się w życiu- jest pechowcem, ale jednocześnie człowiekiem o gołębimSerial telewizyjny utrzymany w konwencji kina drogi, o wątkach od melodramatycznego i komediowego po dramatyczny i sensacyjny. Kierowca bazy transportowej PKS jeździ po całym kraju i spotyka ludzi, którym przychodzi z pomocą. Kiedyś opuścił syna i jego matkę. Pogubił się w życiu- jest pechowcem, ale jednocześnie człowiekiem o gołębim sercu. Można odnieść wrażenie, że wyrusza na trasę tylko po to, by rozwiązywać problemy innych. Ale odbywa podróż będącą drogą do wewnętrznej przemiany- wierzy, że zdoła naprawić swój błąd.

studio
Studio Filmowe Iluzjon
tytuł oryg.
Droga
inne tytuły
Zdjęcia do serialu realizowano w Oleśnicy oraz Sobótce (woj. dolnośląskie), Sanoku, Dobrzykowicach, Murzynowie, Ustjanowej Dolnej, Wrocławiu i Warszawie (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czy ktoś wie, czy planowana jest cyfrowa rekonstrukcja tego serialu? Ta produkcja na to zasługuje!

które wspaniale prezentują Polskę z czasów PRL-u. Można je oglądać po wiele razy i nie nudzą się. Inny świat, inni ludzie, inna sceneria, inne pojazdy oraz rekwizyty, ale problemy - choć też inne - to jednak podobne.

Doskonały serial.

ocenił(a) serial na 10

Super scenariusz świetna reżyseria i gra aktorów, rzecz jasna, że na czele z inteligentnym W. Gołasem.

Z dat wynika ze "Droga" nakrecona byla wczesniej niz "Nie ma mocnych". Czy ktos orientuje sie czy ten odcinek z Pawlakiem i Kargulem byl "impulsem" do nakrecenia "Nie ma mocnych" ???

Piosenka z serialu.

ocenił(a) serial na 10

Nie tylko świetny serial,ale i extra piosenka W.Młynarsiego. .Absolutnie- TAK!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones