PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802106}
6,8 1 277
ocen
6,8 10 1 1277
Drogi wolności
powrót do forum serialu Drogi wolności

Tak jak w tytule, aktorstwo drewniane (aktoreczki ani nie potrafią krzyknąć, ani zapłakać, ani całować z języczkiem - nie potrafią nic, podobnie jak aktorzyny), podobnie jak drętwe dialogi rodem z telenoweli. Biernacki - właściciel drukarni jest w pracy w nieskazitelnie czystej i nowej koszuli, w trzyrzędowym garniturze - taki Elon Musk XXi wieku. Żyd z drukarni nie zna gwary żydowskiej, taki dobry wujcio. Postaci bohaterów są płytkie, bez głębi osobowej. Akcja sporadyczna, wiekszość "akcji" to 4 ściany, kawiarnia, szpital, ławeczka w parku. Wszystko to zlatuje serialikiem Klan albo M- jak miłość. Oj, nie umieją Polacy już kręcić filmów

mirek1975

a czego się spodziewasz po kurvizji ? Ciemny lud ma dostać pseudopatriotyczną papkę za nieduże pieniądze, więc ciesz się ze mozesz obcować z pisią kulturą i nie zadawaj zbędnych pytań bo zostaniesz zaliczony do tych co stoją po stronie zomo. Nikt nam nie wmówi ze białe jest białe a czarne jest czarne

ocenił(a) serial na 1
walkirium

O żesz w mordę! A już zaczynałem myśleć, że tylko ja widzę te przedszkolne afektacje żałosnych aktorzyn... Tylko co tam robi Anna Polony?!?

walkirium

Za nieduże pieniądze?

ocenił(a) serial na 1
bsikora290

Raczej za "bukzapładź"... Zresztą np. te infantylne: "stój (och), podnieś to (proszę)" nawet w przedszkolu Czukczów zagraliby bardziej "przekonywująco"!

ocenił(a) serial na 9
walkirium

Czy wy wszedzie musicie wszystko mieszac do polityki? Nie mozecie jakos konstruktywnie ocenic filmu? Mi folm bardzo sie podoba podobnie jak "Wojenne dziewczyny". Do obu seriali podchodzilam ardzo sceptycznie ale bardzo mi sie podobaly.

mirek1975

Zanim kliknąłem w "odpowiedz" pomyślałem dokładnie o tym samym co walkirium. Jedynym pozytywem tego drewnianego serialiku są trzy ładne dziewczyny, ale i one się znudzą po 4 odcinku

ocenił(a) serial na 1
Pawcio_filmaniak

To chyba oglądałeś przyszłe odcinki albo inny "serial", bo tam "grają" (a raczej "przygrywają na PiSzczałce" trzy paskudne beztalencia!

mp65warka

O boże kodomici sie wypowiadają, jak wy możecie tracić czas na jakieś seriale jak w Polsce jest łamana konstytucja.

ocenił(a) serial na 1
mirek1975

Tylko "wizja-kur" mogła zrobić z wydarzeń tak ważnych dla Polski żałosną groteskę! Jakieś dziadowskie pomieszanie z poplątaniem "Znachora" i "Trędowatej" (z domieszką "Czy Lucyna to dziewczyna?" i innych takich... z lat 20. 30.)! I jeszcze mi tu "łeb" kwiczy: "za ostro pojechałeś" LOL Pojęcia nie ma, imbecyl, jak mogę "pojechać!!! Niech se wsadzą swoje synonimy!!!

ocenił(a) serial na 1
mp65warka

Dla "łeba" już nawet "k..wizja" "potrzebuje" "synonimu" LOL Cenzura bardziej żałosna niż za idoli obecnej szajki... No i proszę: Muszę znaleźć synonim na "sprostytuowaną telewizję" LOL LOL LOL A przecież "kur" odnosi się do "nazwiska" "pISdzielca"... Ale "uderz w stół, a nożyce się odezwą"!

mirek1975

Dzięki. Twój prymitywizm w wyrażanej opinii, która jest krytyczna przekonał mnie, że warto obejrzeć ten serial, musi być na poziomie, skoro nie podoba się komuś, kto używa takich argumentów i tak formułuje myśli.

ocenił(a) serial na 7
mirek1975

Zawsze sobie pajace możecie TVNazi włączyć . A serial jest niezły .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones