serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Drużyna "A"

The A-Team
1983 - 1987
48m
7,5 40 638
ocen
7,5 10 1 40638
7,3 6
ocen krytyków
Czterech najemników wykonuje niebezpieczne misje, aby w obronie dobra walczyć z przestępcami. Zobacz pełny opis
Drużyna "A" zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Kryształowa Statuetka
Serial zdobył nagrodę Kryształowa Statuetka oraz 3 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
TOP
Czy te seriale zasługują na reboot?
Kolejne seriale wracają na antenę, kontynuując bądź opowiadając na nowo przygody naszych ulubionych bohaterów sprzed lat. Michał Walkiewicz wybiera ulubione tytuły swojej młodości, które jeszcze nie doczekały się nowych wersji. Czy tak, jak on, chcielibyście powrotu "Świata według Bundych", "Drużyny "A"" czy "Żaru tropików"? 2020-07-14T15:44:11 PT3M15S https://fwcdn.pl/webv/43/76/54376/54376.6.jpg

Serial opowiada o grupie najemników, byłych bohaterów wojny wietnamskiej, niesłusznie oskarżonych przez sąd wojenny (za obrabowanie banku w Hanoi, którego się dopuścili, ale z rozkazów) i ściganych przez żandarmerię wojskową. "Drużyna A" rozwiązuje sprawy kryminalne, pomagając swoim klientom w USA i na całym świecie. W skład grupySerial opowiada o grupie najemników, byłych bohaterów wojny wietnamskiej, niesłusznie oskarżonych przez sąd wojenny (za obrabowanie banku w Hanoi, którego się dopuścili, ale z rozkazów) i ściganych przez żandarmerię wojskową. "Drużyna A" rozwiązuje sprawy kryminalne, pomagając swoim klientom w USA i na całym świecie. W skład grupy wchodzą: John "Hannibal" Smith (przywódca grupy), B.A. Baracus (mechanik, który panicznie boi się latać), Peck (podrywacz) oraz Murdock (pilot - cierpiący na zaburzenia psychiczne). Pomimo różnicy charakterów, są wspaniałymi przyjaciółmi.

na podstawie
Stanley Ellis (materiały do scenariusza, historia) / Lloyd J. Schwartz (materiały do scenariusza, historia) ...więcej
studio
Stephen J. Cannell Productions / Universal TV
tytuł oryg.
The A-Team
inne tytuły
Do roli Hannibala Smitha był przymierzany James Coburn, propozycje odrzucił natomiast Robert Conrad.
Po gościnnym występie w ostatnim odcinku czwartego sezonu, Tia Carrere miała dołączyć do "Drużyny A" jako jej członek. Z powodu kontraktu związanego z operą mydlaną "Szpital miejski", pomysł nie został zrealizowany.
Początkowo do roli B.A. pretendował mistrz wschodnich sztuk walki Kenny Barclay. Zrezygnował jednak na rzecz sitcomu, którego nigdy nie wyświetlono - "Where the Wind Never Blows". Żałował swojej decyzji, ale z Mr. T pozostali przyjaciółmi.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Moim zdaniem ten serial jest najlepszy ze wszystkich innych seriali daje ocenę 10/10 polecam każdemu obejrzeć ten serial!

Uwielbiałam

ocenił(a) serial na 7

oglądać ten serial jak byłam dzieckiem wraz z ojcem :-) Teraz gusta mi się zmieniły i nie oceniłabym tego serialu tak wysoko ;)

od 2 stycznia
piniedziałek -piątek o 18

Ten drugi zdecydowanie lepszy, do tego pierwszego nie mogę się przekonać.

Uwaga!!! Od 13 czerwca 2016 tvp 1 ponownie emituje Drużynę A. Emisja zacznie się od 16 odcinka 3 sezonu, pamiętam, że w lutym 2015 wyemitowano 15 odcinek, więc jest to kontynuacja drugiej emisji serialu (pierwsza była w 2013). Co więcej będą również powtórki. Nie wiem jak wy, ale ja idę kupić nowy dysk do nagrywarki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones