PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 607
ocen
7,5 10 1 40607
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"

Moim zdaniem ten serial jest najlepszy ze wszystkich innych seriali daje ocenę 10/10 polecam każdemu obejrzeć ten serial!

chada1400

Zgadzam się Drużyna a jest świetna zaraz obok MacGayvera ,Niustraszonego czy Miami Vice.

ocenił(a) serial na 8
Ruben_fw

To oczywista oczywistość :)

giovanni50

W Drużynie a jest to dobre że i tak nikt nie ginie a serial i tak jest świetny.

ocenił(a) serial na 8
Ruben_fw

Wychowałem się na tym serialu jestem pokoleniem Polonii 1

ocenił(a) serial na 9
giovanni50

Z rocznikiem 50?

ocenił(a) serial na 8
Lipiniorz25

Jestem rocznik 79 :)

ocenił(a) serial na 9
giovanni50

Ja 81 :) Tez moje dziecinstwo

ocenił(a) serial na 8
Lipiniorz25

Jesteś ze Śląska ??
Masz taki dziwny nick
Do tego Jeszcze MacGyver , Detektyw Remington Steele oraz japońskie anime

ocenił(a) serial na 9
giovanni50

Tak
Druzyna A i MacGyver Rulez :)

ocenił(a) serial na 8
Lipiniorz25

To bankowo Rondo oglądałeś a ja NTW

ocenił(a) serial na 9
giovanni50

No a jak :D

giovanni50

A na Miami Vice też się wychowywałeś?

ocenił(a) serial na 8
Ruben_fw

A i owszem :)

ocenił(a) serial na 7
chada1400

Zgadzam sie w stu procentach.

chada1400

Zależy kto co lubi ja dałem szósteczkę, jednak to nie do końca mój gust jednak jest niezłą rozrywką ;)

ocenił(a) serial na 1
chada1400

Ten serial jest najgorszy ze wszystkich właśnie, to jest bajka dla dzieci . Zero krwi tu jest zawsze, nawet po bójkach . Strzelają się i strzelają i nigdy nie mogą trafić . Mało tego nawet żołnierze nie mogą ich trafić, z 10 metrów jak uciekają . Ten sam schemat w każdym odcinku że zawsze przegrywają potem troche powalczą z wrogiem, wróg złapie ich do niewoli . Uciekną wrogowi wywalą pare samochodów uciekną i na końcu przygotują jalkieś pułapki czy przerobią auto na jakiś czołg czy coś innego i wygrają dzięki temu . Jeszcze sezon 1 był ciekawy ale drugi jak te same schematy już nudne to było . A po odejściu dziewczyny w 3 sezonie, to już nie było co oglądać . Macgyver najlepszy, potem Magnum i na końcu Miami Vice .

GTA1

Fakt trochę bajka ale odcinki były ciekawe co kto lubi właśnie 3 sezon był dla mnie najlepszy a to że nikt nie ginie fakt to minus serialu ale i aktorzy sobie pograli przynajmniej .

Ruben_fw

Ha a w MacGayver nie było tego samego schematu co ? Też go w jakoś magazynach zamykali choc AcGayver miał lepszy klimat .Zauważ że Mac i Drużyna a była głównie przeznaczona dla dzieci tu masz racje porównaj to z Miami vice tam odrazu widać że to serial dla dorosłych .Magnum ma fajny klimat ale fabuła mnie średnio wciąga ale też Magnuma lubię.

GTA1

Druzuna a 1 i uważasz że bajka a Buffy postrach wampirow dałeś 10 (a to co nie bajka)?

GTA1

To nieprawda, pierwsze miejsce dzierży Power Rangers, na pudle jest też Drużyna..... z perspektywy czasu to taki gniot że w oczy szczycie, no ale tak jak wspomniałem Power Rangers bije wszystko na głowę....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones