PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501625}

Druga szansa

Life Unexpected
7,4 5 770
ocen
7,4 10 1 5770
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Cate

ocenił(a) serial na 8

z kimg wg was powinna byc Cate? z Baze czy Rayanem?

ewela_129

Baze

ocenił(a) serial na 10
Kelia

Również myślę że Baze :P

ewela_129

oczywiście, że z Baze'm!

lykke_

Wiadomo, że Baze :D:D

li90

Baze

ewela_129

W jednym z odcinków ( było to chyba zakiończenie roku szkolnego) jedna dziewczyna koleżanka głównej bohaterki L..... wygłaszała wspaniałe pzremówienie... Pytanie brzmi czy wiecie który to był ODCINEK ????

Charlie90

Jasne, że z Baze. Pasują do siebie :D

ocenił(a) serial na 9
Bronkar

Z Baze'm:)

Mother_Earth

baze jest taki chłopięcy zabawny spontaniczny cat nie może mu wybaczyć przeszłości powinna da sobie z nim spokój ma fajnego mażą któremu na niej zależy

ewela_129

Pomimo, ze uwielbiam Baze'a, to uwazam ze powinna byc z Ryanem.

ocenił(a) serial na 10
Claairee

Baze, wkuza mnie Rayan... byłs poko teraz mnie irytuje. I mam nadzieje że Baze zerwie z Emma bo jej tez nie lubie. ;]

xnewdayx

Oczywiście, że z Ryanem! ;) Pasują do siebie idealnie... Baze jest niedojrzałym chłopaczkiem za czasów liceum, a Ryan to facet który ją kocha nie zwarzając na nic ;)
Co nie zmienia faktu, że uwielbiam i Baze i Ryana, każdego za co innego ;)

ocenił(a) serial na 9
ewela_129

z Rayanem :)

ewela_129

Oglądam ten serial wg TVP1 i jak na razie sądzę że powinna być z Ryanem:)

ocenił(a) serial na 7
ewela_129

Jestem na 11odc. 1 sezonu i choć Baze bardzo lubię na razie uważam, że Cate powinna być z Ryanem.

czarna404

Skończyłam 10 odcinek 1 sezonu i też uważam że powinna być z Ryanem. Między nimi jest taka chemia, idealnie do siebie pasują.

ocenił(a) serial na 7
marta24_filmaniak

Obejrzałam już cały 2 sezon. Żeby za dużo nie zdradzić napiszę tylko tyle, że po drodze zmieniałam zdanie jeszcze z 3 razy co do tego z kim powinna być Cate... i przyznaje, że jestem w pełni usatysfakcjonowana tym jak serial się kończy :)

ocenił(a) serial na 9
czarna404

a mi się nie podobało to z kim związała się Lux na koniec :-(

ocenił(a) serial na 7
Aselka

Mi też, wolałabym zobaczyć ją z Ericiem (tym nauczycielem, dobrze zapamiętałam imię?), albo żeby jej wątek pozostał otwarty. I w ogóle zakończenie moim zdaniem jest przesłodzone.

ocenił(a) serial na 9
CeeCee96

tak Erick był fajny i pasowali do siebie a nie nagle z tym chlopakiem innym byla... zwlaszcza, że te jej przyjaciolka sie z nim tez spotykala z tego co pamietam :/

ocenił(a) serial na 7
Aselka

Spotykała się z nim . Chyba nawet jakiś mały spór między nimi był z tego powodu.

ocenił(a) serial na 7
ewela_129

Ryan! to z nim powinna być..

ocenił(a) serial na 9
ewela_129

ze mną. piękna . <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones