serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Druga szansa

Life Unexpected
2010 - 2011
42m
7,4 5 765
ocen
7,4 10 1 5765
Wychowana w rodzinie zastępczej Lux postanawia się usamodzielnić. Aby to zrobić musi uzyskać zgodę biologicznych rodziców. więcej mniej
Druga szansa zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Lux (Brittany Robertson), przez 15 lat trafiała z jednej rodziny zastępczej do drugiej. Ponieważ niedługo przypadają jej 16 urodziny, postanawia się usamodzielnić, ale potrzebuje na to pisemnej zgody swoich biologicznych rodziców. Pokonując biurokratyczny labirynt, odnajduje swoich biologicznych rodziców, którymi są 30 - kilkuletni Nate Lux (Brittany Robertson), przez 15 lat trafiała z jednej rodziny zastępczej do drugiej. Ponieważ niedługo przypadają jej 16 urodziny, postanawia się usamodzielnić, ale potrzebuje na to pisemnej zgody swoich biologicznych rodziców. Pokonując biurokratyczny labirynt, odnajduje swoich biologicznych rodziców, którymi są 30 - kilkuletni Nate  Bazile (Kristoffer Polaha), wieczny chłopiec, mieszkający waz z dwoma kolegami w prowadzonej przez siebie restauracji oraz Cate Cassidy (Shiri Appleby) znana speakerka radiowa,. "Baze" i Cate postanawiają dać Lux dom, którego nigdy nie miała. Ale czy ludzie, którzy nie widzieli się od szkoły średniej, unikający zobowiązań za wszelką cenę, potrafią stworzyć rodzinę dla "doświadczonej" przez życie nastolatki?

studio
CBS Television Studios / Mojo Films / Warner Bros. Television
tytuł oryg.
Life Unexpected
inne tytuły
Light Years (tytuł roboczy) USA
Parental Discretion Advised (tytuł roboczy) USA
Life Unexpected Kanada
więcej
W odcinku 1x06 kiedy Baze całuje się na stole bilardowym z szefową Cate w różnych ujęciach można zaobserwować raz całkowicie rozpiętą bluzkę szefowej innym razem zapiętą na dolne guziki.
W odcinku 1x07 kiedy Natasha wybiega z domu po spotkaniu z biologiczną matką w ujęci z daleka brakuje piłki leżącej przed domem, którą widać było wcześniej.
Zdjęcia kręcono w Vancouver (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wszystko chce dla siebie, nie obchodza ja inni... wszystko robi tak by było dla niej jak najlepiej... Nie moge patrzeć na ten jej cholerny egoizm, zacznya mnie wkurzać;/

Klimatyczny

ocenił(a) serial na 7

Serial jest na pewno bardzo klimatyczny, przez co przyjemnie sie go oglada. Jestem obecnie dopiero po 1 sezonie, ale juz czuje, ze bedzie mi go brakowalo.

Cate

ocenił(a) serial na 8

z kimg wg was powinna byc Cate? z Baze czy Rayanem?

Serial bedzie nadawany w kwietniu na CBS Drama

Jak dla mnie serial super!!! uwielbiam ten film :)