PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=429565}

Duchy

A Haunting
7,9 483
oceny
7,9 10 1 483
Duchy
powrót do forum serialu Duchy

Świetny serial!

ocenił(a) serial na 9

Obejrzałam wszystkie odcinki. Szczerze? Nigdy nie widziałam lepszego filmu od serii "Duchy"! Jestem ateistką (jednak niecałkowicie-nie wierzę w bogów, ale w duchy jak najbardziej), ale uwierzyłam w historie opowiedziane w tym programie.
9/10

Jasmine_93

Nie wszystkie :D Od października emitują 5 sezon w USA, ciekawe kiedy będą u nas :) bardzo mnie to cieszy, że nie skończyli w 2007 roku.

Jasmine_93

serial świetny, ale 5 sezon to porazka. zmienili calkowicie klimat, to nie jest juz to samo co bylo od 1 sezonu do konca 4.

ocenił(a) serial na 9
marcino241984

Zgadzam się, to już nie ten klimat dawnych odcinków.

Jasmine_93

już jest w produkcji 6 sezon, mam nadzieje że wrócą do starego klimatu...

użytkownik usunięty
marcino241984

W necie jest już dostępnych kilka odcinków szóstego sezonu. Zapewne będzie słabszy niż pierwsze cztery sezony, ale i tak obejrzę.

Jasmine_93

Pytanie tylko, czy ci ludzie, którzy się wypowiadają przed kamerą w tym programie, mówią prawdę. Czy np. nie robią tego, bo producent oferował im kasę, jeśli będą mówić to, co im powie.
Jeśli mówią prawdę, to z tego wynika, że na świecie rzeczywiście dzieją się niesamowite rzeczy.
Niektóre odcinki naprawdę potrafią przestraszyć.
Charakterystyczne, że praktycznie zawsze nawiedzonymi miejscami są te, w których kiedyś działy się straszne rzeczy - np. popełniono morderstwo (lub więcej morderstw), odprawiano jakieś diaboliczne rytuały, w których mieszkały jakieś patologiczne/dysfunkcyjne rodziny, w których źle się działo itd. Wygląda na to, że złe postępowanie przyciąga złą energię, i że np. morderstwo może przywabić demona. To akurat ma sens. Pytanie tylko, czy demony naprawdę istnieją. I czy istnieją duchy zmarłych ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones