PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142411}
7,9 77
ocen
7,9 10 1 77
Duckman: Private Dick Family Man
powrót do forum serialu Duckman: Private Dick/Family Man

Na YouTubie znajduje się kanał "Duckman Polska", gdzie można znaleźć odcinki Duckmana z polskim dubbingiem od Canal+:

https://www.youtube.com/channel/UCSbwPsgzlhVe6AVdqPYJ83A

ocenił(a) serial na 10
Mr__Unknown

Masz dalej zapisane te odcinki? Zwłaszcza ten pod tytułem ,,gdy drób się spotka"?

ocenił(a) serial na 9
Mr__Unknown

Niestety usunęli, polski dubbing jest kilka długości dalej niż amerykański. Na dodatek wiele postaci ma wadę wymowy, akcent i nawet ze swoim dobrym angielskim często wymiękam.

Mr__Unknown

Cóż, cholera. Wygląda na to, że dubbing został całkowicie usunięty. I pomyśleć, że oglądałem to w 2019 roku, naprawdę było nieźle. Od miesięcy poluję na tego typu bzdury, bo od razu ta myśl wróciła do mnie i już od dłuższego czasu zastanawiam się, czy ktoś ma zapisane odcinki?

ProfilePictureBFB

Niestety gość usunął kanał, albo mu usunęli, i nie mogę znaleźć do niego kontaktu

Mr__Unknown

Hej, coś dobrego z tego wszystkiego wynika. Niedawno wrzuciłem fragment odcinka 48 w polskim dubbingu. Poszukaj, jeśli mi nie wierzysz.

ocenił(a) serial na 10
ProfilePictureBFB

Śmieszne, z tobą akurat pisałem prawie dwa miesiące temu czy dalej masz kilka poprzednich odcinków które miałeś na kanale. Mianowicie odcinek gdy spotka się drób, apokalipsa teraz oraz ten o rozważaniach komedii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones