PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536732}
7,8 5 030
ocen
7,8 10 1 5030
Durarara
powrót do forum serialu Durarara!!

Kicha czy nie?

ocenił(a) serial na 3

Jak na razie obejrzałam 12 odc. i stwierdzam, że to kicha jak dzwon. Kieruje się czesto średnią oceną anime na filmwebie ale w tym przypadku to jest zawyżone chyba. Dawno się tak nie zawiodłam. Czy po tym odcinku jest jakiś przełom, który sprawia, że anime staje sie wybitne? Ja tu widze samą nudne. Jedyna interesująca postać to Celty, a cała reszta jest mdła. Nawet postać Izaya nie ratuje sytuacji, czyli jedna z dwóch, która nie jest tragiczna. Jedyna scena, która wywołała zaledwie cień uśmiechu na mych ustach była, gdy telefon jeden z trzech dziewczyn z solarium został podeptany i ochrzczony gromkim śmiechem.

Scarsx69

Ja obejrzałem 6 odcinków i również zrezygnowałem. Podobnie jak ciebie zainteresowała mnie jedynie postać Celty, ale nie na tyle by obejrzeć całość (może kiedyś indziej).

ocenił(a) serial na 9
Scarsx69

Jest to dość specyficzne anime, akcja jako akcja rozkręca się dopiero po około 15 odcinku. Wcześniejsze to głównie przedstawienie postaci. Warto poczekać dla dalszych odcinków, gdzie wątki głównych bohaterów naprawdę zaczną coś znaczyć i będą znacznie ciekawsze niż wzdychania Mikado do Anri. :)

ocenił(a) serial na 3
Karo152

Wolę sobie darować to anime niż męczyć się przez kolejne odcinki :3

ocenił(a) serial na 9
Scarsx69

No cóż, każdy ma swój gust ^^

ocenił(a) serial na 3
Karo152

Co nie oznacza, że każdy jest dobry :P

Scarsx69

O gustach się ponoć nie dyskutuje.Może anime po prostu nie 'w Twoich klimatach' i tyle.
Jak dla mnie,to nie był czas stracony.Fabuła interesująca,kreska nie kuje w oczy,osty miodne...szczególnie
sam opening wywarł na mnie mocne wrażenie...co do postaci...Każda,nawet ta poboczna wznosiła coś interesującego
do anime,tajemniczego...Cóż,do tego momentu wciąż postać Shizuo-pozostał moim ulubieńcem.~

ocenił(a) serial na 3
Omen_Girl

Gdyby się nie dyskutowało to nie byłoby takiej możliwości na forum. Ja jednak mam całkowicie inne wrażenie i uważam, ze serial jest nudny,
z głupim poczuciem humoru (czytaj po prostu nieśmieszny)
postacie poboczne także są nudne i jedyne co wnoszą to irytacje zanudzeniem.

Scarsx69

Ty tak uważasz,ja nie do końca lub wcale nie muszę się z tym zgodzić co piszesz,jednakże
szanuję Twoje 'wrażenia' po obejrzeniu tego anime,więc nie ma sensu co się kłócić,przecież...
geez. Jednemu podoba się,druga osoba nie musi tego trawić wcale.Banalne.

Scarsx69

No jak się kierujesz średnią na filmwebie, to lepiej sobie odpuść w ogóle...

ocenił(a) serial na 3
viaxon

Jakoś zwykle sie nie zawodzilam na niej. Anime to jest po prostu słabe, a ocene jej wbily osoby "jarajace sie" tym gosciem od znakow.

Scarsx69

A ja jestem na siódmym odcinku i stwierdzam, że najbardziej interesujący wątek według ciebie jest żenujący. Cała reszta majstersztyk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones